Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát, most komolyan akkora...

Hát, most komolyan akkora probléma, hogy azt szeretném, hogy több időt töltsünk együtt? Olvasd el lent!

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy most, este kértem, ne menjen még fel az emeletre, mert eszik a gyerek, maradjon, amíg nem kezdek mesét olvasni. Erre mondja, hogy fagyit akar enni, de itt nem tud, mert akkor a gyerek is kér..

Mondom, ennyire fontos, hogy nem bír ki 10 percet?

Erre Nekem esett, hogy a f**** tele van, hogy Nekem semmi sem elég jó, ma is eljött Velünk fagyizni, meg vásárolni, nem húzta a száját!

Se köpni, se nyelni nem tudtam.. hát, az is baj, ha szeretném, ha többet lennénk együtt..

Másrészt ekkora áldozat volt a családjával elmenni kicsit, és nem henteregni a kanapén a tv-t bámulva??

Jól mellbe vágott azzal amit mondott.. Ebből mi derül ki számotokra, mint kívülállók? És mit tegyek Én a továbbiakban? Vannak még problémák bőven, de most nem sorolom..


2012. aug. 7. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az derült ki, hogy nem mondtad ki azt amit valójában akartál, hogy szeretnéd, ha többet lennétek együtt. Legalábbis nem írtad, és ha a beszélgetés így zajlott le, akkor ez nem biztos, hogy kiderült számára. Nem, nem egyértelmű, hogy mit akarsz, ha nem azt mondod, hogy mit akarsz.
2012. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is elbeszéltek egymás mellett. ő nem tudja, mit miért mondasz, mi motivál, így simán gondolhatja azt, h egyszerűen csak be akarod osztani a szabadidejét. persze , lehet,h valóban tele van a hócipője az egésszel és tényleg szabadulna már, de a leírtak alapján ez nem egyértelmű. nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.
2012. aug. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaj, tudja Ő, mert számtalanszor hívom, hogy jöjjön ki Velünk a játszótérre, vagy fagyizni, vagy csak a teraszra, a kertbe üljünk ki együtt, beszélgessünk közben a gyerek pancsol, vagy menjünk Mi is a medencébe.. valami! De nem!

Soha semmihez nincs kedve, soha sehová nem akar jönni, hiába próbálkozom. Oké, ha néha nincs kedve valamihez, de, hogy szinte soha!!?? A gyerekkel annyi a napi foglalkozás, hogy esténként kb. fél órát birkóznak az ágyon.. Velem meg.. azt inkább hagyjuk..

Azt sem értem, hogy Neked csak ennyi tűnt fel az irományomból??

2012. aug. 7. 23:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos sok veszekedésen túl vagyunk már ilyen dolgok miatt, tökéletesen tisztában van azzal mit szeretnék, mert elmondtam Neki már párszor! De néhány nap, és sz... az egészre(Rám)!
2012. aug. 7. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Oké, hogy tudja, mert mondtad, de nem mindegy, hogy hogyan. Nem vagyunk ott, nem ismerjük sem őt, sem téged, nem halljuk a beszélgetést, nem halljuk a hangsúlyt, a szavakat. Az ide írt kérdésed stílusa alapján, ha így beszélsz a pároddal is, nem csodálom, ha nem igazán érti a lényeget. Fontos a hogyan.
2012. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ezek szerint Velem van a probléma..
2012. aug. 8. 00:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Írj neki levelet és szépen, NYUGODT hangvételben, de teljesen EGYÉRTELMŰEN közöld vele a tényeket. Elhanyagoltnak érzed magad, a gyereket nem is szereti igazán vagy nem tudom, de azt írd amit érzel!


És amikor ilyet mondd, h a faxa tele van Veled, akkor mondd meg neki, h

1. Ne káromkodjon!

2. Úgy beszéljen ahogy elvárná, h Te beszélj Vele. stb.

3. Bánjon Veled tisztelettel. Ilyet alapból nem mondunk a másiknak, h a ... tele van Veled, vagy Velem vagy akármivel, ha már mellette maradsz és kitartasz vele.

2012. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!