Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít egy rosszindul...

Mennyire számít egy rosszindulatú szülő véleménye, beszólogatása, ha mi ketten a párommal tökéletesen megvagyunk, együtt élünk, én 25L ő 27F?

Figyelt kérdés
Párom apja megcsalta párom anyukáját, de most mégis együtt vannak, mert a nő megbocsájtott neki. Én innentől nehezen bocsájtok meg neki, de nem szólok, ő életük. Nekünk most volt az eljegyzés, ő meg az elejétől beszólogat páromnak a jelenlétemben, hogy nem kéne elvennie, csak baj lesz, stb. Nagyon rosszul esik. Soha semmi sértőt nem tettem, párom anyukája örül nekünk és szeret engem. Senki mással nemtom elképzelni az életem, és párom is iszonyat boldog h együtt vagyunk és leszünk örökre :)
2010. okt. 7. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Majd megbékül vele.
2010. okt. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Párodnak kéne helyre tenni az apját...
2010. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát közölném a kedves papával, hogy Ööö apuka NEM mindenki magából indul ki. Remélem ott helyben ráfakad az epe LOL
2010. okt. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Igen a parodnak kellene rendbe rakni apuka fejet!

Mikor megismertem a ferjemet az Anyam -aki egyebkent tenyleg tok normalis- total kiakadt. Megszokta a magas, jokepu fiucskakat korulottem....megis mi a francot akarok ettol a fiutol bla bla bla...

Na egyszer aztan eluntam es megmondtam neki, hogy ez az en valasztasom es az en eletem. Nekem nem az a legfontosabb, hogy mennyire fess legeny a valasztottam, hanem az, mennyire passzolunk ossze es hogy mennyire vagyok szeretve. Mert inkabb o mint egy adonisz sivar erzelmi elettel es ures fejjel ahol mindig en vittem a hatamon mindent.

Eleg durva lehettem, mert benyelte a dugot. Jo par ev alatt meg is ertette mirol beszelek es meg is szerette a ferjemet. En boldog vagyok, Anyu sajnos egyik hazassagaban sem volt boldog. En nem akarok egy ferjnel tobbet egy eletre!

2010. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elejen nem ertem ezt: Én innentől nehezen bocsájtok meg neki, de nem szólok, ő életük.

Mit kellene neked megbocsatani? Nem teged csalt meg...

Amugy egyszer meg kellene neki mondani, hogy a velemenyet tudomasul vetted, de nem vele akarod elni az eleted, a fianak pedig ha baja lesz veled, akkor eleg felnott hogy megmondja o maga. Nem varod el hogy kedveljen, de ha nem is teged, hat a fiat tisztelje meg azzal hogy az o eletet illeto donteseket meghagyja a szamara, tema lezarve, pont.

2010. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó, olyan környezetben nevelkedtem hogy jó férfi példát nem láttam (alkoholisták a szüleim meg az öcsém, apám megcsalta anyát nem egyszer, megalázta... stb.) szóval alapból kétkedéssel fogadom ha vki megcsal vkit, és rossz szemmel nézek rá. elég nehéz, de visszafogtam magam. ez amolyan saját véleményem róla, amit ő sose fog tudni persze, pont azért mert nincs hozzá közöm.
2010. okt. 7. 15:15
 7/7 A kérdező kommentje:

14:45

XD

2010. okt. 7. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!