Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lehet szerelem, vagy csak...

Ez lehet szerelem, vagy csak menekülök az egyhangúságból?

Figyelt kérdés

Van egy férjem, 5 éve vagyunk házasok és egy 2 éves lányunk.

Van egy férfi, akit ugyanakkor ismertem meg mint a férjemet. Teljesen a férjem ellentéte. Akkor neki volt barátnője, én összejöttem a férjemmel és vele barátok lettünk. Összejárunk közösen, ő mindig hozza az épp aktuális barátnőjét. Az elmúlt 8 évben sosem voltunk kettesben, most viszont pár hete eljárunk együtt tornázni. Nagyon jól érzem magam vele. Ma reggel megcsókolt és éreztem azt az izgalmat, amit már régen nem.


Szerintetek csak az újdonság, változatosság kell nekem vagy lehet szerelem?


2012. aug. 8. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
szemét vagy. akármiért is tetted
2012. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Van egy gyereked és egy férjed. Ha nem is tökéletes a kapcsolat, miért nem teszel érte? Helyette letolod a gatyádat és belerondítasz. Belecsinálsz a kellős közepébe.
2012. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hamar belefásulok a kapcsolatokba, és amiért ilyen vagyok, nem vállalnék sem házasságot, sem gyereket. Ha te ezeket vállaltad, akkor vállald a következményeit is! Sokkal nagyobb felelősség van most a válladon, ezért próbálj inkább tenni érte, hogy ne legyen egyhangú a férjeddel. De ne úgy, hogy más után kajtatsz.
2012. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
nekem is volt egy fiú amikor megismertem a férjem,vagyis nem volt köztünk semmi de kb egyszerre ismertem meg őket. azóta is kedvelem,helyes kedves pasi,de sosem mocskolnám be magam azzal h másnak megengedjem h hozzám érjen akkor sem ha unnám a férjem. ha szar a házasságod,lépj ki belőle
2012. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ez bármi lehet,de neked kell gyorsan eldöntened, hogy adsz egy pofont magadnak,elfelejted ezt az egészet és rendbehozod a házasságod. Ahhoz hogy a házasság egyhangú legyen,két ember kell, vigyél hát bele színt hogy ne legyen az.

Vagy dobod, a néhány éve tett esküdet és kilépsz a házasságból, aztán ez vagy szerelem lesz vagy nem.

2012. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem csak hiányzik a lángolás ami ugye egy kapcsolat elején van és 5 év után már le-lelankad, de mivel házasságot kötöttél, főleg, h gyereked is van, azt kellene rendbehoznod, azon dolgozni, h ott újra megjelenjen az érzés, és ha az nem megy sehogy sem, akkor esetleg lehet máson gondolkodni, mert felrúgni egy családot nem kéne amíg nem vagy 100%ig biztos, h a férjeddel már nem lehettek boldogok
2012. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az erzesnek ne dolj be, mert nagyon meg fogod banni.

Ha visszagondolsz: ez az erzes a legtobb kapcsolatunk elejen megvolt, egy kivetelevel azonban az osszes csodbement. Az az egy pedig a ferjed, Akivel osszekototted az eleted.

Kb 99% az esely arra, hogy ez a dolog csak addig lesz csabito, amig megkezdodik, vagy titokban megy, normal kapcsolatkent hamar megbukna.

Viszont a kiserletezessel rettenetes fajdalmat okoznal a ferjednek, gyermekednek is valamennyire, magadnak is boven.

Ha ebbe belemeSz, akkor onzo vagy, a sajat mulando vagyadat helyezed eloterbe a csaladoddal, illetve Azzal az elettel szemben, amit nemreg meg elkepzeltel.

2012. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!