Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék a szüleimmel...

Mit kezdhetnék a szüleimmel és a fiúkkal?

Figyelt kérdés

A szüleim mindig mondják ha szóba kerül valakivel kapcsolatban, hogy nem akarják, hogy barátom legyen. Még nem is volt, de ha lenne sem merném elmondani, mert félnék, hogy kiakadnának. Volt egy fiú aki megkérdezte, hogy leszek-e a barátnője, de nemet mondtam a szüleim miatt. Pedig mind a mai napig nagyon szeretem azt a fiút.


A másik problémám pedig az, hogy ha beszélgetek egy fiúval, akkor nem tudom hogy milyen témát hozhatnék fel. Az alapkérdések (mizu, milyen napod volt, stb.) után kellemetlen a csend :/

Ha lesz barátom, hogy kérdezzem meg a szüleimet, hogy átjőhet-e délután? Félek, hogy nemet mondanának :/


Előre is köszönöm a válaszokat!


14/L


2012. aug. 8. 23:58
 1/6 anonim válasza:
77%
Szia:) Szerintem anyukádék nem megfosztani akarnak valamitől csak féltenek a sajnos korodbelieknél is előforduló problémáktól!:) Egyébként sem kell rögtön áthívni hozzátok valakit. Menj pizzázni v. fagyizni stb. Említsd meg a szüleidnek, hogy van 1 srác akit kedvelsz. Nem kell egyszerre járni. Arra még ráérsz. És nyugi a szüleid szépen lassan rá fognak jönni, hogy nagylánnyá cseperedsz és bizony pasizni fogsz majd:)
2012. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A fiúk általában csendesek, szóval ha tényleg azt akarod, hogy beszéljen akkor kérdezd meg tőle ezt: Te mit kívánnál ha lenne egy kívánságod? Ez azért is jó mert nem lehet egy szóval rá válaszolni, és hozzáteheted, hogy te mit kívánnál és így kialakul egy jó hosszú beszélgetés. Anyukádék pedig igazán engedhetnék azt, hogy barátkozz fiúkkal, végülis nem így állsz a hímekhez, hogy: Szia járunk? Oké, most, hogy tudom a keresztneved smárolunk? Már nedves a szám, és ott lent is nedves vagyok kefélünk? (gondolom, hogy nem). Ja igen, gondolom másodjára, hogy anyukád és apukád is ismerkedtek/barátkoztak valamikor, vagy nem? Hidd el ha lesz fiúd a suliban egy arcra puszi, kézenfogva menés, helyekre ketten eljárogatás simán belefér, szóval a szüleid túl aggodják magukat, hiszen kamasz vagy és elég érett ahoz, hogy fiúzz. Én a szüleid helyében örülnék, hogy normális heteró csaj vagy:) 14/F
2012. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem ilyen vagyok :D de anyukám mindenkit ismer az iskolában, mármint minden tanárt és ők meg gondolom tovább mondnák a szüleimnek itthon meg jönni megint a rizsa, hogy hogy képzeltem én ezt... Nem egyből akartam volna áthívni, csak ha már olyan a kapcsolatunk.
2012. aug. 9. 11:39
 4/6 anonim válasza:
Akkor mond azt, hogy felmész fagyizni a barátnőiddel, közben meg a fiúval mész.
2012. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De kis(ebb) városban lakom, és itt sokan ismernek minket. Tuti kiderülne :S azért meg csak még jobban leszídnának :D
2012. aug. 9. 21:28
 6/6 anonim válasza:
akkor mond meg az igazat a szüleidnek és ha nem engednek el légy depis, de ne vitázz velük :D aztán bizti meg engedik majd!
2012. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!