Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudjuk eladni a mamám...

Nem tudjuk eladni a mamám házát a szomszéd cigányok miatt. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Már közel 5 éve áruljuk a mamám házát. Nem kérünk érte sokat, eleinte azt hittük, hogy az árát tartják magasnak, így telekárban van már a ház. Sok család, pár megnézte már a házat, na de amikor elérkeztünk a szomszédság témához...az egyik azt mondta, majd jelentkezik(soha nem hívott), a másik azt mondta, hogy minden szép és jó, de a szomszédok miatt nem. Kb ilyen válaszok vannak. Semmi bajom a cigányokkal, ez a család meg kifejezetten rendes, csak hát az életstílusuk...mindegy, mit lehet ilyenkor csinálni? Soha nem fog elkelni a ház, amíg cigányok a szomszédok?


Félreértés ne essék, nem vagyok rasszista, és semmi rossz szándék nincs a kérdésemben, de az emberek tényleg nem veszik meg a házat miattuk, viszont erről nem ők tehetnek.


2012. aug. 9. 12:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg cigányoknak eladni... Őket nem zavarja a roma szomszédság, és most szoc.polból lehet meg is tudják venni...
2012. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
Engem nem zavarna a cigany szomszed. Most is cigany szomszedaim vannak de segitokeszek. Kedvesek. Ok segitenek minden evben folasni.a kertet. Szeretem oket.
2012. aug. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha normálisak, engem sem zavarna. Nem vagyok c.gány,de sok jó ismerősöm van.Nem mind vadállatok, és többségük együttérző is, mert már megkapták az élettől. És nem fognak feljelenteni egy buli miatt, sem ha kicsit magasabb a sövény, a fű! Várjatok, ha tényleg normálisak, lesz aki értékeli.
2012. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Először is mindenképp föltérképezném az ingatlanárakat,sacc/kb be lehet lőni egy ház árát a hasonló eladók alapján.Amennyiben ez megvan,15-20%-al olcsóbban kell meghírdetni,mindenhol ahol lehet(az ablakba kiragasztott "Eladó" felirat egyenlő a 0-val)Az,hogy cigányok a szomszédok nem kell reklámozni,sőt ha konkrétan rákérdeznek,akkor tereld el a kérdést,és a beszélgetést is.

A házat árulod nem a szomszédokat.Amennyiben a vevőt érdekli nyomozzon utána kik lesznek a szomszédai.Ez ilyen egyszerű.Az eladást mindenképp a téli időszakra kell tenni,ilyenkor nemfognak a kapuban ciarettázni,és a ház előtt szotyolázni.Amennyiben kívülről nem egy tipikus cigányputri,senkinek nem fog feltűnni.Mi szűk 3 hónap alatt így adtuk el a házat cigány szomszédság mellett. :-)

2014. szept. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!