Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így, és mit...

Miért viselkedik így, és mit tehetnék, hogy ez megváltozzon? Most nagyon el vagyok keseredve, valaki "beszéljen velem" kérem!

Figyelt kérdés
30 hetes terhes vagyok, és veszélyeztetett, elég komplikált életformát követel ez tőlem, az utóbbi 1-2 hétben emiatt nagyon enervált és kicsit szomorú, sírósabb vagyok. A férjem nagyon ideges rám ezért, azt akarja, hogy legyek vidám, ne depizzek. Ő nem vígasztal engem, vagy segít ezt a nehezebb életformát élnem, hanem kiabál velem, és dühös, és mondja, hogy nem bírja már nézni, hogy sírok. Én ettől még szomorúbb vagyok. Megértem, hogy nem akar segíteni, mert fáradtan ér haza a munkából, én meg már itthonról dolgozom, (táppénzen kéne lennem, de én választottam, hogy inkább dolgozom tovább) és csak félállásban plusz az összes házimunka, de úgy érzem, nem érzi milyen megterhelő nekem, hogy heti 3X utazok más városba orvoshoz buszokkal, csinálom az injekciós kúrát, a másféle táplálkozást, tornát, és mellette a félállás, és a házimunka. Ő ezt úgy gondolja, hogy simán bírnom kéne. Gondolkodtam, hogy lehet azért ilyen kemény velem, mert úgy érzi, ő többet dolgozik? vagy miért? Amúgy nem tart el, van nekem is annyi jövedelmem, mint neki. Vagy nem szeret? Amúgy a családja is ilyen érzéketlenebb típus, de velük szerencsére ritkábban találkozunk. Az én családom nem ilyen, hanem segítőkészebb, gondoskodóbb típus, lehet én csak emiatt érzem úgy, hogy hiányzik a gondoskodás, a szeretet és a segítség? Mert megszoktam, hogy nálunk ez ilyen volt?
2012. aug. 9. 19:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Emellé a pasi mellé egy tüskés sündisznó illene.

[link]

2012. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
:-) kicsit csúúúnya
2012. aug. 9. 19:49
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sürgősen ülj le vele beszélni erről! Tényleg, mert nem készült fel rá, ami egy babával jár. Kicsit sokat vállaltál szerintem, most már nem kéne dolgoznod, mert sok és nem bírod.
2012. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Menj haza a szüleidhez legalább a szülésig. Aztán lehetőleg hagyd el.
2012. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Akkor a családodat hívd magatokhoz.
2012. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Nem én írtam, hogy the service is unvailable :-)

lehet menni a szülőkhöz :-)

2012. aug. 9. 20:00
 17/22 anonim ***** válasza:
14%

Tényleg hogy lehet magadat telibe vágatni egy ilyen férfival?Ennyire nem lehetett kiismerni őt?


Ti nők mondjátok állandóan hogy nektek igazi férfi kell,végre megkapjátok most meg sírtok?Rajtatok nem lehet kiigazodni

2012. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
hát igen, válaszodból: te is egy Férfi vagy! Férfias az, aki tud önfeláldozni, akár életét is adni a nőért akit szeret, ez max. machoság, valaha divatos (60-as, 70-es évek) bunkóság. Nem ez a férfi, hanem arról ismerszik, hogy képes tartósan, stabilan terheket hordozni, másokért dolgozni pl.
2012. aug. 10. 04:03
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is a szülésig legalább költözz el,hogy gondolkozzon el magán.
2012. aug. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#18


Igen a képedbe vágom az igazságot és ezért én is a bunkók közé tartozom?Bocs de más hangnemben nem tudom ezt leírni egy ilyen nőnek.Szagold azt a "virágot" amit letéptél ne pedig itt siránkozz.Menj hord le a férjedet ne pedig másokat akik a színtiszta igazságot írják le a nyalizás helyett


Lehet engem undorító féregnek tartani ezért,lesz*rom én sosem lennék képes ilyet tenni a párommal ha terhes lenne,úgy látom a férjed megbukott biológiából és nem tudja hogy az anyja idegeskedése nem jót tesz a magzatnak!Lehordasz engem mindennek mégis TE vagy olyan férfival aki úgy bánik veled mint egy kutyával!Szánalmas nem is tudlak sajnálni!

2012. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!