Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban lévő fiatalok,...

Párkapcsolatban lévő fiatalok, mit szoktatok a barátotokkal csinálni, h ne unjátok meg egymást? Programok?

Figyelt kérdés
csak kiváncsi vagyok, semmi több (:
2012. aug. 9. 20:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A tinik szerintem leginkább filmet néznek egymásnál, buliznak, aztán ezek végeztével tudjátok mit... :) én ezt figyeltem meg a környezetemben amikor ennyi idős voltam. Nem is lett barátom csak 20 évesen, nekem az kevés lett volna :D
2012. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

koncertekre, házibulikba járunk, kirándulunk, sétálgatunk a városban, beülünk valahova... otthon van, hogy társasozunk :D, közös főzés, és igen, filmeket nézünk, ilyenek. az egymás mellett olvasgatás is tud közös program lenni, felolvasunk egymásnak részleteket, beszélgetünk közben. újabban angolórákat veszek tőle :)

21L és 24F

2012. nov. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

9-es válaszoló klónja vagyok, még az életkorok is stimmelnek :) ugyanígy vagyunk mi is, csak megpróbáljuk abban a pici lakásban a hobbijainkat űzni. Élettársak vagyunk, sőt együtt is dolgozunk. De sosem tudjuk megunni egymást :)

Imádunk filmezni, több száz filmünk van :)

Párom szereti a maketteket, így a szoba egyik sarkában ő festeget, ragasztgat repcsiket meg tankokat, addig én a szoba másik felében asztalterítőket varrogatok, kézimunkákat csinálok.

Nagyon szép helyen lakunk, így esténként kimegyünk pár órás sétákra, vagy bicajozásra. Ha kedvünk szottyan viszünk egy focilabdát és passzolgatunk a sportpályán, vagy ha meleg idő van kiviszünk a közeli tóra egy plédet és süttetjük a hasunkat. Ezekhez nem kell pénz sem :)

De ha mégis van egy kis pénzünk, fogjuk magunkat, elmegyünk a plázába és degeszre esszük magunkat kínaival, és meglátogatunk egy fagyizót is :)

2012. nov. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Túrázás, kirándulás.

Egyébként néha kell egy kis külön töltött idő is, ez fontos párkapcsolatban, házasságban.

2012. nov. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
nem tudom, tininek számítunk-e, 19 évesek vagyunk, 17 évesen jöttünk össze. most is azt csináljuk, amit akkor: tanulunk, filmezünk, bulizunk a többiekkel, iszunk, koncertre, fesztiválokra járunk, éneklünk-gitározunk, néha veszekszünk, elmélkedünk a jövőnkről, sokszor van, hogy én utánaolvasok egy-egy nagy zenei kedvencnek, elmesélem neki aztán mindenféle filozófiai vitákat csapunk :) meg hasonlók. április óta együtt lakunk, de a szabadidőnk max annyiban változott, hogy az érettségi meg így egyetem alatt b.szott sokat kell tanulni.
2013. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Folyton egymáson lógunk, de nem unjuk egymást, nem is tudnám megunni. Kis cukipofa<3

Szoktunk sétálni, filmezni, kártyázni, társasozni (a Monopoly király!), főzőcskézünk, néha iszogatunk, jó időben biciklitúrára megyünk, nagyon sokat nevetünk, vevők vagyunk egymás pihent humorára.

Egyébként megkérdeztem Őt is (épp híreket néz), és ennyit mondott: "dugunk". Pasik-.-'

19L, 18F

2013. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!