Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszaeső alkoholista?

Visszaeső alkoholista?

Figyelt kérdés

Édesapám nem vetette meg az ital,bár nem teljesen volt nevezhető alkoholistának.Többször letette,most már 4 éve,hogy nem piált,büszke volt magára,én is rá,teljesen jó irányban változott,egyszerűen imádom józanul.

Tegnap azonban mikor hazajöttem,éreztem rajta az alkohol szagát,és láttam is rajta,hogy ivott.Rettentően féltem,egészen szinte "gyűlölni tudom mikor iszik"..Miért tette?Szerintetek megint inni fog?


2012. aug. 11. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

tegnap kézilabda meccs volt, lehet ivott pár sört

vagy a vereség megviselte

a férfiak szoktak inni ha sportot néznek :D

2012. aug. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudjatok,nekem is alkoholista az apám,szerencsére nem ver minket,de undorító ha iszik,meg undorító szaga tud lenni.Undorodok tőle olyankor.Amúgy meg józanon is nagyon bunkó.Szerencsére semmilyen biológiai kapcsolatban NEM áll velem!!Ilyenkor áldom az istent,hogy csak örökbefogadtak.:))
2012. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!