Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt csak én érzem túlzásnak?...

Ezt csak én érzem túlzásnak? Nem durva egy kicsit?

Figyelt kérdés

1,5 éves gyerek mellett végzem a házi munkát, főzök, vásárolok stb... Mióta kirúgták a férjemet, azóta annyira elfoglalt lett, hogy már a kerti munkát is én csinálom (kapálás, permetezés stb) úgy, hogy közben a gyerek is velem van, mert ő soha nem vigyáz rá. Tegnap dinnyeevés után felállt az asztaltól, mindent ott hagyott (héj, tányér, kicsöpögött dinnyelé). Fél óra múlva kijött a konyhába és durcásan megkérdezte, hogy miért nem pakoltam el az asztalról az ő tányérját is? Miért csak a sajátomat takarítottam el? Csúnyán beszólt, hogy "nehezedre esett volna elpakolni?" Erre elszállt az agyam és megmondtam, hogy ha mindig mindent elrakok utána (az anyja is ezt csinálta míg otthon lakott), akkor hozzá fog szokni és a végén már semmit sem fog csinálni itthon. Erre felhánytorgatta, hogy tegnap az asztalon hagytam egy darab dinnyét és ő dobta ki helyettem. (Tudni kell, hogy azért hagytam véletlenül az asztalon, mert rohantam, hogy még zárás előtt be tudjak menni tápszert venni a gyógyszertárba, utána meg rohantam tovább, hogy sötétedés előtt végezzek a permetezéssel. Ilyesmi kb havonta 1 alkalommal van, mindig elpakolok magam után)

Ő szabad idejében számítógépeket javít és jelenleg a cefre a legfontosabb az életében, amiből majd pálinka lesz és el tudja adni. Meg van győződve róla, hogy az ő munkája a legnehezebb és legfárasztóbb a világon. Napközben alkatrészekért járkál kocsival - oda-vissza 20 km - és állítólag ez is rettentő fárasztó.

Tényleg nekem kellett volna az ő szemetét is eltakarítani?

Ma is motyogott, hogy valamitől ragad az asztal. Igen, ragad a tegnapi dinnyétől, mert kicsöpögtette és nem törölte le. Mikor tegnap este hazaértem a kertből hulla fáradtan, azt tapasztaltam, hogy a tv szól, a gépen a facebook van betöltve, a férjem meg kesereg, hogy fáradt.


2012. aug. 12. 09:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus férfi.
2012. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint én látom jól és nem ez a normális viselkedés. Megpróbálom leszoktatni erről.
2012. aug. 12. 14:37
 13/16 anonim ***** válasza:

Tök jó, hogy egy házasságban ,ahol gyerek is van, sokkal komolyabb problémákat kellene megélni. Ehelyett megy a miért nem pakoltál el helyettem. Meg it bizonygatod, hogy te elpakolsz magad után, csak véletlenül egy esetben nem.


Szerinted ez egészséges? A következő leveled gondolom a válás topikban fogjuk olvasni. Felnőtt emberek vagytok. Ilyen tuskót, mint a férjed.

2012. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó. Többet nem írok ki kérdést, hogy ne idegesítselek. Így jó lesz? Úgy tűnik Te sem vagy túl boldog ember.
2012. aug. 12. 23:18
 15/16 anonim ***** válasza:

Megviselt ember vagyok, de még mindig boldog.


De olvasd már el, mait írtál. Ebből az jön le, hogy unalmas a házasságotok és veszekedtek a semmin, mivel nem csináltok semmit, ezért egymáson vezetitek le a stresszt.

2012. aug. 13. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ezért jó az elején tisztázni a dolgokat.

Még gyerek (még házasság) előtt.


És elnézi hogy te permetezel a gyerek ott van veled,had szálljon rá a méreg? Milyen apa az ilyen?

2012. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!