Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha anya el akar...

Mit tegyek, ha anya el akar tiltani a barátomtól emiatt? (lent)

Figyelt kérdés

A barátommal egész általános iskolában osztálytársak voltunk,de ő elég rossz volt(szószerint féltek tőle a tanárok...),viszont a családja befolyásos és gazdag,szóval sosem lett következménye a tetteinek.Nekem is elég sokszor beszólt,de 7.-ben megütött és agyrázkódásom lett(nagyon erős,mert bmxezik és minden nap úszni és futni jár).A szüleim kiakadtak,mert nem lett semmilyen következménye a dolognak.


Viszont még májusban összejöttünk és azóta együtt vagyunk...Anyáék nem tudták,mert így sem kedvelik,annak sem örültek,hogy egy tagozatra vettek fel minket a gimnáziumban(szóval minden óránk közös lesz).

Nekik ő csak egy elkényeztetett rosszfiú,de én igazából ismerem,tudom,hogy milyen valójában.Tény,hogy elég durva dolgokat csinált már a haverjaival és néha nélkülük is,de ezeket előbb-utóbb mindenki elfelejti.


Anya most rájött,hogy együtt vagyunk és egész délelőtt veszekedtünk,közölte,hogyha szakítok vele,akkor nem mondja el apának a dolgot.Erre mondtam,hogy nem fogok vele szakítani,mert már évek óta szeretem és most végre együtt vagyunk.És most el akar tőle tiltani,azt mondta,hogy nem találkozhatok vele,mert megint meg fog verni és nem hozzám való...De hát ez őrültség,már 3 hónapja szinte minden napunkat együtt töltjük,nem tudja megakadályozni,hogy ne találkozzunk.Amikor agyrákódásom lett,utána elmondta a barátom,hogy nem volt szándékos és hogy megbánta ezerszer és én megbocsájtottam neki.Ebbe az anyámnak nincs beleszólása.

Meg csak most kezd el így figyelni rám,az sosem tűnt fel neki,hogy már hányszor ott aludtam a barátoméknál meg hogy egyáltalán van egy barátom...



Mit csináljak,hogy lenyugodjon és felfogja,hogy nem tilthat el tőle?



15L



2012. aug. 13. 14:28
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen irónia volt.
2012. aug. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, sokan vannak a kérdezőhöz hasonló áldozat-típusok, akik lázadásból vagy az agyuk minden más részét elöntő nemi hormonjaiktól beleesnek egy bunkó állatba, és csak fekvő helyzetben lábbal kiszállítva előre tudnak tőlük szabadulni.
2012. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Első megmondta röviden a lényeget, de sok másnak is igaza van. Az a baj, hogy teljesen mindegy minden észérv ilyenkor, nem használ. Majd az idő megoldja...
2012. aug. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
91%
Előzőnek pontosan igaza van. Vagy megint megver (ami olyan 30%), vagy simán szakítotok (10%) vagy megint megver de te még akkor is naív leszel ezt felfogni (10%) és ami a legvalószínűbb hogy ígyis-úgyis rohadt nagy sírásos szakításotok lesz.
2012. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim válasza:
95%
Ime az iskolapelda a korombeli lanyok arra buknak akik agressziv primitiv bunko... Ha valaki kedves veluk vagy barmi aaaaa AZ NEM KELL! De ha egy paraszt veri meg beszologat : GYUSSZ BASZNI'' az mar bejovos PFFF
2012. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
100%
16f elozo voltam
2012. aug. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
100%
Mondjuk ezeks zerint hogy anyukad el akar tiltani tole szerintem a legokosabb dolog amit tehet Tiltson is el!!! Hulye kislany...
2012. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%

"Nekik ő csak egy elkényeztetett rosszfiú,de én igazából ismerem,tudom,hogy milyen valójában."


Marhaság. Amiket leírtál tények (tanárok félnek tőle, szülei gazdagságát, befolyását kihasználja, megüt egy lányt úgy, hogy agyrázkódást kap, és még ki tudja mi), magukért beszélnek. Csak egy naiv kislány nem látja, nem akarja látni a valóságot, inkább szemet hunysz a dolgai felett. Pontosabban tudatalatt épp ehhez vonzódsz. Hosszútávon viszont ez nem működik, de nem ám! Kell az értékrendek hasonlósága. Már amennyiben valamiféle értékrend megszilárdul benned kellőképpen, lesz elég önbecsülésed, hogy ne az ilyen taplókból kelljen önbizalmat merítened.

2012. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
41%
De nem tudom hogy miért nem tud senki nem bunkón válaszolni.
2012. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
77%
amúgy azért a 35-nek igazat adok.
2012. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!