Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van anyámnak a barátom...

Mi baja van anyámnak a barátommal?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a barátommal, nagyon jól megvagyunk, együtt tervezzük a jövőnket. Édesanyámnak ez igencsak szúrhatja a szemét, mert ha vitatkozunk gyakran hagyja el olyasmi a száját, hogy "na majd elmúlik" vagy "ha ne adj Isten együtt maradtok". Ez nekem mindig nagyon rosszul esik. Miért kell ilyet mondania? Semmi panasza nem lehet rá, nagyon rendes fiú, mindig mindenben segít. Nem is szokott rá egyébként semmi rosszat mondani, nem is tudna. Csak annyi a "bűne", hogy velem van és ráadásul még veszekedni sem szoktunk.

20L


2012. aug. 13. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Azt azért beláthatod, hogy még a házasság sem garancia arra, hogy egy pár életük végéig együt marad.

Ettől függetlenül tényleg nem kellene ilyenekkel megbántania. Talán kicsit írigy a boldogságodra, ami szülőként nem szép dolog:( De el fog múlni felőle ez az érzés, remélhetőleg.

2012. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A.Romanov válasza:
52%
Mert elveszi tőle a pici lányát. Általában a fiú anyukája szokott hasonlóképp reagálni. Azért megy tönkre sok házasság, mert kitartóan mondogatja, hogy jobbat érdemelt volna a drága fiacskája. Szomorú :(
2012. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Olga néni ***** válasza:
20%
Irigy, mert boldognak lát. Az ő házassága valószínű nem boldog. Vagy valami hasonló oka van, az biztos, hogy boldogtalan. De most ettől jobb lesz neki? Miért nem keresi a saját boldogságát?
2012. aug. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dottorre ***** válasza:
Elmondom neked, hogy mi a baja... a legtöbb szülő is hatása alá kerül annak, ami mostanában a médiából folyik. Félt téged,hogy az első jöttmentre rááldozod az egész életed, és nem éled ki magad (rendszerint azok az anyák ilyenek, akik szintén az elsővel vannak, de már megbánták és a lányuk életén próbálják meg behozni a dolgot). Az én anyám a húgommal pont ugyan ezt csinálta, amikor 4-5 éve volt együtt már a pasijával. Végül szakítottak is (ettől teljesen függetlenül) azóta minden pasit szeret és imád... Én elbeszélgetnék a helyedben vele, hogy 20 évesen el tudod dönteni, hogy kivel mikor és miért vagy együtt, és ezt fogja fel ő is.
2012. aug. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!