Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben elmennél a...

Ebben az esetben elmennél a szülinapra?

Figyelt kérdés

anyósomról van szó,az a lényeg hogy amikor nekem volt a szülinapom és a névnapom engem senki sem köszöntött fel a szüleimen és a fián kívül.

most lesz a szülinapja és mondta hogy menjünk hozzá ünnepelni..és még TORTÁT IS SÜSSEK MÁR !!!


úristen hát mire???? mikor engem még telefonon sem hívtak fel, és mikor rákérdeztem annyi volt a válasz hogy ő nem foglalkozik ilyesmivel már,..


akkor én miért foglalkozzak az övével?...


mi legyen most????????



2012. aug. 16. 11:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
37%
Most komolyan miért hisztizel ezen? Nem kell elmenni, senki se kényszerít rá. Nyugodj meg, éld tovább az életedet mintha semmi se történt volna.
2012. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
26%

Le lett írva, hogy a legtöbben elmennének, de Neked ez nem tetszik, ezért tartom feleslegesnek a kérdést.


Gondolom nem ilyen válaszokra számítottál.

2012. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
Anyósod bunkó, ha nem akartok, ne menjetek el, vagy ne süss tortát, aztán hello. Én elmennék, és meg is mondanám, hogy nekem sz.rul esett, hogy fel sem köszönötött...
2012. aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

semmilyen válaszra nem számítottam.

ha elmegyek akkor minden évben ez lesz majd.

ha nem megyek akkor én vagyok szokásosan a szemét.


de lehet egy jó kedvemben felhívom és közlöm hogy nem megyek, !


kössz a válaszokat,

2012. aug. 16. 11:34
 15/27 anonim ***** válasza:
73%

Nem mennék, ez kétoldalú dolog szerintem. Anyósomnak szerintem fogalma sincs, hogy melyik évben születtem, nemhogy a napról...nem is ünnepeljük. Én sem köszöntöm fel. Ő sem engem. A férjemnek szoktam szólni, hogy anyádnak ünnepe van, mert ő elfelejtené.


A helyedben sütnék egy tortát és vigye el neki a fia, te meg maradj távol az átlátszó "nincs jól, fáj a feje" kifogással.

2012. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%

Ha a férjed ezek után is menni akar (mégiscsak az anyja gondolom) akkor te is menjél, de ne süss tortát, csak jelenj meg, aztán ha kötözködik hogy mért nem sütöttél akkor szólj be neki.


Viszont ha a férjed is mérges az anyjára most emiatt, akkor egyáltalán ne menjetek, aztán pukkadjon meg. Én ezt tenném.

2012. aug. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
56%

Ha már amúgy is rossz a viszony, akkor nincs veszteni valód. Az emberek nagy többsége nyalizik az anyósának, a későbbi unokák miatt.


Ha nem akarod, hogy besértődjön, egyszerűen játszd el, hogy elnézted az időpontot és már halaszthatatlan értekezleted/belépőd/meghívásod van valahol máshol. Esetleg kérd meg valamelyik barátod, hogy falazzon neked, pl valami kitalált "súlyos személyes krízissel", amit hát beláthatja, egyetlen igazi barát sem hagyat figyelmen kívül.

2012. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%
Én könnyen megoldottam az ilyen problémát,és nem csináltam ügyet belőle. Igaz nálunk a sógorom és a neje volt így. Amikor meghívtak a sógorom szülinapjára (persze én is süssek egyéni tortát,mert cukrász vagyok) Nos én simán megmondtam nekik,hogy rám ne számítsanak,mert nem megyek át,és nem sütök semmit. Amikor kérdezték,hogy miért, elmondtam az igazat. Nekem is volt,sőt a férjemnek (a bátyjának is volt szüli és névnapja. Annyit nem mondtak hogy fapapucs. Ha őket nem érdekli az ünnepnapok,akkor minket sem. Majd letettem a telefont,és nem foglalkoztam többé vele. Volt sértődés,de kit érdekel. Legalább nem kellett többé jópofizni..
2012. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
48%

Menjél el és süss egy rossz tortát. Mondjuk citromosat, sok citrommal(citrompótlóval) és sóval. Aztán ha fanyalog akkor meg mondd azt hogy ő még ilyet sem sütött.

És volt egy jó ötlet, hogy tegyél rá egy tízessel több számos gyertyát. :)

Garantált a siker. :)

2012. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha elszeretnel menni csak azert is, hogy beszologassal nyugodtan elvegre ha igy is rossz a viszonyotok... de ne suss neki tortat, es ha megkerdezi,hogy hol a torta mondd meg neki,hogy o se sutott neked. De ha nem szeretnel (amugy megertem,hogy ha nem volna kedved) akkor mondd meg neki az igazat,hogy miert nem es lehet , hogy legkozelebb eszbe kap. Ha a ferjed el akar menni mert hat megis csak az anyja akkoz uzenj vele, hogy nem mesz. a hibakert elnezest .
2012. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!