Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben elmennél a...

Ebben az esetben elmennél a szülinapra?

Figyelt kérdés

anyósomról van szó,az a lényeg hogy amikor nekem volt a szülinapom és a névnapom engem senki sem köszöntött fel a szüleimen és a fián kívül.

most lesz a szülinapja és mondta hogy menjünk hozzá ünnepelni..és még TORTÁT IS SÜSSEK MÁR !!!


úristen hát mire???? mikor engem még telefonon sem hívtak fel, és mikor rákérdeztem annyi volt a válasz hogy ő nem foglalkozik ilyesmivel már,..


akkor én miért foglalkozzak az övével?...


mi legyen most????????



2012. aug. 16. 11:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%

Jól le lettem pontozva, de szerintem még akkor is korrektebb dolog valami indokkal távolmaradni, mint elmenni és fúrni egymást egész nap. Gerinces ember nem teszi az agyát csak mert családtag az illető. Menjen, ünnepelje ahogy neki jó, nem kell a sós torta meg a megjegyzések.

Lehet, hogy megharagszanak, de legalább tiszta a lelkiismereted.

2012. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a mamám nem köszöntött fel születésnapomkor. Aztán mikor volt a születésnapja akkor sütöttem egy sütit meg vettem neki cserepesvirágot. Kenje a hajára. :D
2012. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
77%

Ez az "okos enged" akkora butaság. Normális, értelmes, egészséges lelkületű embereknél igaz csak. Amikor valaki ellen rosszat teszek, és bánom, és ő ennek ellenére nem csinálja ugyanezt, akkor elszégyellem magam, hogy mekkora szemét voltam.


Anyós nem úgy fogja felfogni, hogy "lám, milyen rendes ez a lány, rosszul bántam vele, mégis egy tündér", hanem azt fogja gondolni "bárhogy bánhatok az emberekkel, úgyis mindig mindent megkapok".

2012. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
keverj egy kis hashajtót a torába és széles mosollyal kínáld meg az anyóst ;)
2012. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
81%

Mivel elég ingadozó típus vagyok, két verziót képzelnék el, mit is tennék erre:


1. Pont leszarnám, mit akar. El sem mennék, tortát meg aztán végképp nem sütnék neki (venni sem vennék). Ha kérdezne, megmondanám, pontosan olyan szeretettel sütöttem neki a tortát, amivel ő az enyémet és épp úgy akartam viszonyozni a felköszöntését, ahogy tőle megszoktam.

2. Sütnék egy olyan tortát, amiről tudom, hogy nem ízlik neki. (tehát pl.: utálja a mazsolát, telepakolnám vele)

2012. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem kell itt trükközni.


Hívd fel, hogy mivel őt nem érdeklik a születésnapok, és a tiédre se eresztett meg egy köszöntőt sem, EZÉRT nem mész el, nem sütsz tortát. Mondd meg neki az igazat. Ha szeretné, hogy az ő szülinapja ünnepelve legyen, akkor köszöntsön fel ő is, mi több süthet neked valamit.

2012. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

na ezen a válaszokon jót nevettem :))


nagyon kreatívak vagytok !!


a hashajtós dolog is jó lenne de mivel nem csak ő enne belőle sok mindenkivel kiszúrnék, bár nem izgatna

a mazsolát útálja jó tipp !

és tényleg igaza van az egyik válaszolónak is hogy nem fog egy tündérnek elkönyvelni ha sütnék is tortát.


de egyébként a férjem felhívta és közölte hogy nem megyünk azt nem is írtam hogy 8 hónapos kismama vagyok szóval az állapotomra való tekintettel most ezt kihagyom ,nagy lesz a meleg úgyis..stb..


gondolhatjátok mit válaszolt anyósom ...


kicsit felvidultam a válaszokon köszi :)


Puszi !

2012. aug. 16. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!