Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van vagy csak meg akart...

Igaza van vagy csak meg akart sérteni?

Figyelt kérdés

A barátommal élek. Ő napközben dolgozik, én itthon vagyok, nincs munkám. Amíg dolgozik, én ebédet főzök, takarítok, kimosom a ruhákat. Szóval házimunkát végzek. Nekem ezzel nincs bajom, szívesen csinálom.

Egyértelmű, hogy én most pénzt nem keresek, ő viszont igen.

Az anyja szerint, addig, amíg kevesebbet (vagy netán semmit nem) keresek, mint a párom, addig én csak a k*rvája vagyok...

Mások is így látják ezt?


2012. aug. 17. 08:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Szép kis anyós mondhatom.


Engem spec. nagyon zavarna maga a szitu, de ettől függetlenül nem a k*rvája vagy. Ez az élethelyzet állt elő. Senkinek nem biztos a munkahelye. Mi van ha fordul a kocka?

2012. aug. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Meg akart sérteni.

Én úgy pofáncsapnám egy ilyen után....

2012. aug. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jajj azt elfelejtettem írni, hogy tanulunk még mindketten. A páromnak ez most ilyen gyakorlatféleség, amiért pénzt kap. Én diákmunkákat szoktam vállalni, ha van, de nem egy virágzó ágazat itt a városban a diákmunka. Engem otthonról is segítenek. A barátomat az anyja nem segíti, mert nincs neki miből.. 17 éves kora óta az anyja miatt dolgozik, mert a nő munkanélküli lett és nem is akar dolgozni. Most van munkája, de keveset keres.
2012. aug. 17. 08:17
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog.

Az egyik, hogy a házimunkával a barátod életét könnyíted meg.

A másik, és nem akarok vájkálni, ha nem szenvedtek hiányt semmiben azzal, hogy csak a barátod kap fizetést, akkor az égvilágon nincs ezzel semmi baj.


Az anyjával pedig én a barátod helyében leülnék megbeszélni, hogy többet ne k*rv*zzon le és ne is szóljon bele többet a magánéletébe. Te meg próbálj meg kijönni vele jobban, nem lesz jó, ha ilyen marad a viszonyotok.

2012. aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi csak meg akart sérteni a parasztja...
2012. aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Pár száz éve ez volt a miden napi dolog:


A férfi vadászik, tehát egyértelműen fizikai munkát végez.


A nő házimunkát végezz.


Amúgy én is lecsaptam volna neki egy pofont, mi a f@szt képzel magáról?!

2012. aug. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben én úgy elküldeném azt a szipirtyót a francba... a barátod nem szól rá? Miért lennél a k.rvája? Álljon már meg a menet,ne hagyd magad,ilyet senki sem mondhat rád!
2012. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Most nem tud róla, hogy mi történt.

Mikor ezelőtt volt ilyen, akkor elmeséltem és szólt neki. De úgy látszik hasztalanul.

2012. aug. 17. 08:30
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Meglepő, hogy egyáltalán felmerül, hogy igaza lehet...

lehet, hogy még Téged is elbizonytalanított??? Szerintem is, ez csak egy nagyon rosszindulatú megjegyzés volt, ráadasul hülyeség, mert hol találni olyan örömlányt, aki még takarít is?:)


Kérdés, mit gondol a Barátod? Benne van abban, hogy kiálljatok magatokért és beszélgessetek anyukájával, hogy szeretnétek kölcsönös tiszteletben élni?

(Ti is Anyukát, meg ő is benneteket)


Ha ezt most szó nélkül hagyjátok, az nem a békesség útja lesz, hanem számos konfliktus forrása! ...

2012. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak meg akart sérteni.

És amikor anyósnak nem volt munkája ő vajon kinek a k urvája volt?

2012. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!