Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van vagy csak meg akart...

Igaza van vagy csak meg akart sérteni?

Figyelt kérdés

A barátommal élek. Ő napközben dolgozik, én itthon vagyok, nincs munkám. Amíg dolgozik, én ebédet főzök, takarítok, kimosom a ruhákat. Szóval házimunkát végzek. Nekem ezzel nincs bajom, szívesen csinálom.

Egyértelmű, hogy én most pénzt nem keresek, ő viszont igen.

Az anyja szerint, addig, amíg kevesebbet (vagy netán semmit nem) keresek, mint a párom, addig én csak a k*rvája vagyok...

Mások is így látják ezt?


2012. aug. 17. 08:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az élet néha érdekes dolgokat produkál. Lehet még olyan szituáció, hogy Neked lesz munkád, a párodnak pedig nem. Akkor a párod mid is lesz majd ?
2012. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tipikus olyan anyós akinek a fia a mindene,és nem akar a fia szeretetén osztozkodni.De ezt neki meg kell értenie,már felnőtt FÉRFI,és nem egy tizenéves kisFIÚ,akit irányíthat.Szerintem ha látja hogy a fia boldog melletted,meg fog békélni a helyzettel.
2012. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Teljesen egyértelmű, hogy meg akart sérteni. Figyelj az én anyósom is így állt hozzám, mikor elvesztettem a munkám. Szerencsére a fia olyan típus, aki elmagyarázta neki, hogy eddig sem azért dolgoztam, mert muszáj volt, és most hogy itthon vagyok, ennek még jobban örül, mert amellett hogy elvégzem az itthoni teendőket, ellátom a gyerkőcöt és őt is, egy nyugodt, kiegyensúlyozott asszonykát talál itthon, és amíg ezt megtehetjük, addig ez így is lesz!! Azt meg hogy a fizetéséből hány főt tart el, az az ő gondja, nem az anyjáé!! Ennyi.....

Szóval csak áskálódik a kedves mama, de azért azzal hogy le k@rvázott, elvetette a sulykot! Én is tuti képen gyűrtem volna!

2012. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
azért k.urváz le mert már nem neki adja a pénzt,hanem neked-nektek. ismerős helyzet,ne törődj vele. én anyósom is kiakadt amikor a férjem anno hozzám költözött,mondta is nekem h tudja h csak azért csábítottam el a fiát,h legyen aki fizesse az albérletem!!!! már 3 gyerekünk van,de még mindig nem tart többre! sajnos ez van,és ez jobb sem lesz..
2012. aug. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!