Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ez esetben tenni?...

Mit lehet ez esetben tenni? Két tűz közé kerültem úgyézem. (Párom és a lányom)

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a párommal, nálunk lakik. Jelenleg csak az egyik lányom él velem, a nagyobbik 3 éve elköltözött az apjához. A lányom is és a párom is rettentő makacs.A párom utálja, ha a lányom az ő cuccaihoz nyúl pl. És állandóan megy itthon a harag meg a vita.Kezdem úgy érzeni,mintha mindig csak a páromnak adnék igazat. A lányomnak is falazok rendesen,de nem mindig állok ki mellette,sőt. Ha a lány mellett állok ki a párom megharagszik, ha a párom mellett, akkor a lányom érzi magát megsértve.

Ha a lányom a nővérével veszik össze, inkább tartom a hátam a nővérének. Olyan keveset van nálunk így is. Párom és én 39 évesek vagyunk a lányom 16.


2012. aug. 17. 18:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Egy lány mégis miért nyúlkál egy férfi cuccaihoz? Nem értem. És miért kell neki falazni? Tán meg kéne nevelni és akkor nem lennének ilyen miatt konfliktusok. Mi az, hogy más cuccait b.sztatja, ezért lecseszik és még ő van megsértődve? Hiányzik az atyai pofon, úgy látom...
2012. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A lányod elég kritikus korban van. Nem klasszikus család vagytok. Csak önfegyelemmel tudtok harmonikus, kiegyensúlyozott légkört teremteni. Mindenki azt érezze, hogy a másik nem ellene van, hanem érte. Ezt meg sok-sok beszélgetéssel éritek el: hol kettesben, hol hármasban beszélgetve. A lányod meg ne nyúljon olyan dolgokhoz,ha a tulajdonost ez idegesíti.A párod meg örüljön, hogy befogadtátok, ő egy közösségbe lépett be, a szokásokat neki is át kell vennie.
2012. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát, a lányom ősrégi tv-je most elromlott. nekünk van egy új lcd tv-nk és ha nem vagyunk itthon, a lányom a mi tv-nket nézi.
2012. aug. 17. 19:14
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a családi kapcsolatokban olvastam ugyanezt csak a lány szemszögéből... Szerintem nincs baj, ha a családi TV-t használja, ő is a család tagja. Szerintem a lányod mellett kellene kiállj!
2012. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

És az, hogy nézi a tévéteket, bűn? Gondolom közös, az nem olyan cucc, amihez ne nyúlhatna, szerintem...

azt hittem a ruhái meg az egyéb elpakolt cuccai közt matat. De azért felháborodni, mert tévézik? Jézusom...

2012. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
és a párodnak ez a nagy egetrengető probléma hogy a tv-teket nézi????????? nemár...ez marha gáz....
2012. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Te is furcsállod, hogy szegény lány a "ti?" tévéteket koptatja, vagy csak a párod? Ha ez neked is elfogadhatatlan, akkor gáz van, mert ilyet az ember a saját gyerekétől nem szokott általában elirigyelni. Ha a párodnak van csak baja, akkor rossz társat választottál. Egy faszari ember lehet, nem társad. Na, itt ultimátumot adnék neki. Nem építtetett még külön vc-t a lakásba?
2012. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
van saját szobája. Mi sem megyünk be az ő szobájába, a tv a mi szobánkban van. Ne legyen már a hálószobánk átjáró.
2012. aug. 17. 19:47
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyetek neki TV-t! Vagy osztoztok, vagy mindenki kap sajátot. Amúgy meg, ha nekem saját szobám is lesz BÁRMIKOR bejöhet a gyerekem. Ti viselkedtek meglepően abnormálisan!
2012. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tegyetek egy tv-t a nappaliba, vagy a konyhába, a hálótokba meg egy mini tv-t! Most a gyerek szokjon le a tv nézésről?
2012. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!