Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet ez esetben tenni?...

Mit lehet ez esetben tenni? Két tűz közé kerültem úgyézem. (Párom és a lányom)

Figyelt kérdés

4 éve vagyok együtt a párommal, nálunk lakik. Jelenleg csak az egyik lányom él velem, a nagyobbik 3 éve elköltözött az apjához. A lányom is és a párom is rettentő makacs.A párom utálja, ha a lányom az ő cuccaihoz nyúl pl. És állandóan megy itthon a harag meg a vita.Kezdem úgy érzeni,mintha mindig csak a páromnak adnék igazat. A lányomnak is falazok rendesen,de nem mindig állok ki mellette,sőt. Ha a lány mellett állok ki a párom megharagszik, ha a párom mellett, akkor a lányom érzi magát megsértve.

Ha a lányom a nővérével veszik össze, inkább tartom a hátam a nővérének. Olyan keveset van nálunk így is. Párom és én 39 évesek vagyunk a lányom 16.


2012. aug. 17. 18:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Neked is érdekes hozzáállásod van, kérdező! Gratulálok hozzá, ironikusan! Nyilván nem azért megy a szobátokba, hogy a nagy titkaitokat kutassa, hanem hogy megnézzen egy filmet/sorozatot. Úgy beszélsz a saját lányodról, hogy valami elképesztő... Szerelj lakatot a hálószobátokra, ha ennyire óvni akarod a nagy magánéletedet...
2012. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt valami sántít. Ilyen anya nem létezik. Kész elmebaj. Kitiltja a saját gyerekét a szobájából. ...szegény kislány. Ha ez tényleg így van, nem lehetne a kislányt az apjához küldeni? Hátha ott nem lenne útban senkinek, meg esetleg tévét is nézhetne.
2012. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem a nagyobbik lányod miért költözött az apjához!

Szerintem a kicsinek is ezt kéne tennie!!

2012. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Már megint egy unatkozó 18 éves óvodás.
2012. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

érdekes..én anyuék háloszobájában alszok, tvzek stb...ami jol esik! igaz már nem mert már nem otthon lakom, de mindig is igy volt..de durva hogy igy állnak a szülök a gyerekeikhez...én komolyan...mostanság csak ledöbbenek az emberektől...

23L

2012. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
kedves kérdező!én mint anya úgy gondolom,h mindig a gyerekem érdekét kell néznem még ha nem is mindig jogos,mert ő a vérem és ez örökre összeköt!a pasik csak jönnek-mennek,hiszen te is látod,ő már az "új"
2012. aug. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

annyira nem új,mert ő gyerekkori szerelem :)


Próbálunk intézkedni a tv-je ügyében.Mondtuk neki,hogy jöjjön elvisszük a tv-t a nagypapájához ő majd megnézi, de soha nem jön el velünk.

2012. aug. 18. 13:46
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor lepjétek meg! Vigyétek el a tv-t a pároddal ti, s mire hazajön a lány, meglepi lesz, hogy ismét nézheti a saját tv-t a saját szobájában.
2012. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem ettől függetlenül még mindig fura, hogy a pasid előrébb van a szemedben mint a saját lányod. Nem érzel cseppnyi szégyent se?
2012. aug. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!