Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki fiatalon költözött el...

Aki fiatalon költözött el otthonról, hogy csinálta?

Figyelt kérdés
A kérdés elsősorban olyanoknak szól, akik szülői támogatás nélkül "leléptek" . Hova mentetek? Dolgoztatok? Hogy boldogultatok?
2012. aug. 18. 13:00
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

3+7. valaszado

Igen en is igy vagyok vele, hogy akarmilyen szivas lesz akkor is jobb lesz, mint otthon. Csak azert nem vagyok tulzottan hatarozott, mert itthon tenyleg kb "luxus" lenne ha maradnek. Csak lelkileg teljesen tonkrementem, osszeszorul a gyomrom amikor belepek a hazba. Nem birnam mar elviselni. Pedig tudom, hogy annyival nagyobb problemai vannak mas embereknek :(


8as valaszolo (? azthiszem)

Koszonom, hogy leirtad. Minden elismeresem, felnezek az ilyen emberekre. :)A tortenetedbol fogok erot meriteni mostantol, de tenyleg:) meg a tobbiekebol is. :)

2012. aug. 18. 23:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!