Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik menstruációs napot...

Melyik menstruációs napot kell figyelembe venni? Lehet hülyén hangzik, de teljesen meg vagyok keveredve már ettől a sok számolgatástól.

Figyelt kérdés

A következő a történet.A bogyó abbahagyása után 4 hónapig 29-30. napra jött meg, de áprilisban késett négy napot ( mindössze 1 napot véreztem ).Akkor most májusban mikorra várható a menses, a késéstől számított 29-30.napra, vagy nem veszem figyelembe a késést és az eredeti időponttal számolok, vagyis amikor meg kellett volna, hogy jöjjön "hivatalosan"? Nem mindegy,hogy szombatra várom, vagy már kedden meg kellett volna jönnie.

Már nagyon izgulok, de sajnos fáj a hasam, olyan feszítő érzés, mintha meg akarna jönni, enyhén görcsöl is. Két napja 37°C a reggeli hőm és a cicim is nagyon érzékeny. Az este majdnem hánytam autózás közben. Félek, hogy megint csalódnam kell.


2008. máj. 7. 18:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Remélem érthetően fogalmaztam. A válaszokat előre is köszönöm.
2008. máj. 7. 18:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz babás ha csak tényleg egy napig volt meg.Teszteltél már?
2008. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az már majdnem egy hónapja volt és persze negatív volt a teszt. Csak azt nem tudom, hogy most mikorra (nem ) várható a mensi, szombatra vagy már a tegnap meg kellett volna, hogy jöjjön.
2008. máj. 7. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia ha nem jön meg holnap se és hétvégén sem akkor hétfön már szerintem ki fogja mutazni a teszt ha babás vagy szoritok érted:)
2008. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!