Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám és a pasija teljesen...

Anyám és a pasija teljesen klikkek lettek, és engem figyelembe se vesznek?

Figyelt kérdés

Egy nagy ikerházban lakunk baloldalon én anyával, jobb oldalon a nagyszülők élnek. Mivel én nem szeretem a pasiját, ezért távolt tartom magam tőle, így a konyhába se megyek be ha itthon van. A nagyszüleimhez sétálok át, és ott eszek, készítek kaját.

Viszont anyám és pasija kitalálták, hogy grillezzenek kint a ház előtt, de ők teljesen elszeparálják magukat a nagyszüleimtől: nem a kert jobb oldali nagyobb részére mennek grillezni, ahol szokás volt, hanem baloldalra a mi házrészünk elé! Így nekem ha el akarok jutni a nagyszülőkhoz, el kell mennem mellettük is, ez kikerülhetetlen...

Anyám tudja hogy ez nekem gondot jelent, de szerintetek érdekli is őt???!

Egész nap nem ettem, és már meggebed annyira fáj a gyomrom...


2012. aug. 18. 16:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Uram bocsá de remélem éhenhalsz :)

Elsétálsz meletük köszönsz és tovább mész ne légy már ilyen életképtelen.

2012. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Wow, mostmár túljutottam a holtponton, már nem fáj a gyomrom, észre se vettem hogy éhes vagyok, csak most jöttem rá xDD
2012. aug. 18. 18:38
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
AZ a baj, hogy tényleg egy életképtelen szerencsétlenség vagy.
2012. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13%

Lehet, hogy a kérdező nem viccel.

Lakj a nagyszüleidnél. A pasival meg ne foglalkozz. Ki tudja minek kell neki az anyád. Kihasználja lehet...

Lakj a nagyszülőknél és ne érdekeljenek téged ők.

2015. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jutott még eszedbe - ha ikerházról van szó - hogy nem a kertkapcsolaton keresztül közlekedsz, hanem kimész a kijáraton és a nagyszüleid utcai bejáratán mész be???
2016. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
24%

Egy ilyen gyerekre bárki hülyén nézne, nem csak anyád társa. Emiatt ne ítéld el, a fura figurákat, idiótákat mindenhol megbámulják. Te sem vagy egy hétköznapi eset. Különben miért nem mész pszichológushoz? Rád férne.


Egyébként csak megjegyzem, akkor 16 éves lányom is így kezdte, illetve hasonlóan. Elfajult, látta, hogy minden igyekezetemmel próbálok szót érteni vele, neki hittem, neki adtam igazat, kihasználta, lebukott, na onnantól nem hittem egy szavát sem. Amikor a 7 hónapos húga életére tört, annak nagyon csúnya vége lett. Mármint számára csúnyán ért véget.

Te pillanatnyilag csak magadnak ártasz, meg legfeljebb édesanyádnak, aki szegény nem éti, hogy lehet ilyen **** gyereke.

2016. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 éve nem sikerül ezen továbblendülni, akkor időszerű lenne egy pszicholófust felkeresni....
2016. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, ezt NÉGY év után minek emelted ki? Azóta se ettél?
2016. okt. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Havonta ki fogod emelni ezt a kérdést? :D
2016. nov. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Lyézusom.


Nekem a nagynéném férje az, akivel nem szeretek közös levegőt szívni (mármint, ha kettővel kevesebb IQ-ja lenne akkor a szobanövény is lepipálná, érted) de fura módon el tudok menni mellette, köszönni, és néha pár szó váltása sem komoly feladat.

2017. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!