Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám és a pasija teljesen...

Anyám és a pasija teljesen klikkek lettek, és engem figyelembe se vesznek?

Figyelt kérdés

Egy nagy ikerházban lakunk baloldalon én anyával, jobb oldalon a nagyszülők élnek. Mivel én nem szeretem a pasiját, ezért távolt tartom magam tőle, így a konyhába se megyek be ha itthon van. A nagyszüleimhez sétálok át, és ott eszek, készítek kaját.

Viszont anyám és pasija kitalálták, hogy grillezzenek kint a ház előtt, de ők teljesen elszeparálják magukat a nagyszüleimtől: nem a kert jobb oldali nagyobb részére mennek grillezni, ahol szokás volt, hanem baloldalra a mi házrészünk elé! Így nekem ha el akarok jutni a nagyszülőkhoz, el kell mennem mellettük is, ez kikerülhetetlen...

Anyám tudja hogy ez nekem gondot jelent, de szerintetek érdekli is őt???!

Egész nap nem ettem, és már meggebed annyira fáj a gyomrom...


2012. aug. 18. 16:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
(most látom hogy ki van emelve, hopp)
2017. márc. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!