Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van igaza nekem vagy...

Renji7575 kérdése:

Kinek van igaza nekem vagy neki? :@@@

Figyelt kérdés

Papámmal ma mentünk a komáromi gyógyfürdőbe.

Amíg papám el volt foglalva a termállal addig én mentem az úszómedencébe és gyakoroltam amit gyógyuszin kellett:D

Hanyatt úsztam és teljes erőmböl próbáltam haladni, feszegetni akartam a határaim és hírtelen bumm ütközök egy 50+os asszonnyal.

szerintem fejbevághattam:p:D

Egyetlen bajom hogy az a nyavajás szídta az anyámat-.-

neki áll feljebb hogy nem tért ki előlem.

((én nem láttam őt csak ő engem ő mellúszásban haladt én pedig hanyatt és ezt egymással szembe))

Szerintetek kinek van igaza??

neki hogy nekem kellet volna figyelni+káromkodás?

Vagy nekem mert tényleg nem láttam mert hanyatt úszva csak az eget meg a lábaimat kuksolhatom+majdnemkáromkodás a beszólás miatt):@@

Szerintetek??



2012. aug. 20. 21:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

de nagy problémád van...

de amúgy neked.

2012. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen uszodákban úgy szokott menni,mint a közlekedésben,az egyik oldalon erre úszunk, a másik oldalon a visszafele irányba. Tehát az a hibás aki ezt nem vette figyelembe.
2012. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

Ez annyira....nevetséges. Csupán véletlen volt, nem kell annyit rágódni rajta.

Bár azt megjegyzem, hogy én a helyedben tuti visszaszóltam volna valamit...

2012. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Talán azért nemszoltam vissza mert jól odavágtam neki és jólesett :DDDD

amúgy meg.. én a saját sávomba haladtam az a nyanya meg valaki mellett úszot.

tőlem várja el hogy hanyattúszásba szalalomozzak a pályán mert a tonnájával nem lehet könnyű kitérőmanővert csinálni :@@

2012. aug. 20. 21:49
 5/20 A kérdező kommentje:
minden esetre köszi a kommenteket
2012. aug. 20. 22:04
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
jegyezd meg hogy soha de soha ne kúrd fel magad ilyen kis semmiségeken... ,amúgy neked van igazad
2012. aug. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg ő jött a szembe sávban, akkor igényesen elküldtem volna az édes drága anyukájába és tovább úsztam volna.
2012. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Majd ha te is ilyen nyanya leszel, és fájni fog mindened, ne sértődj meg az olyan hisztiseken, mint te vagy most. Egyébként, amikor elindultál, láthattad volna, hogy előtted úszik valaki. Attól, hogy háton úszol, még lehet figyelni. Mellesleg csak annyit kellett volna mondanod, hogy elnézést, és el van intézve. Attól, hogy valaki más bunkó, neked még nem kell annak lenned.
2012. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

nem kérek elnézést azért ami nem az énhibám:p

nemazért mondom.. de ha nem a saját sávjába jön akk nemtok micsinálni.

másrészt ha helyet se akar hagyni az mégérdekesebb mert egy blockádként foglalták a pályát.

2012. aug. 20. 22:40
 10/20 anonim ***** válasza:
75%

Borzasztó ez a bunkó világ! Mi az, hogy kinek van igaza? Mindenki úgy úyyzon, hogy ne okozzon kellemetlenséget másnak, és ha mégis úgy van, akkor annyit kell mondani, hogy "boccs", és a másik azt mondja: nem történt semmi", és még egy mosoly mindkét részről, és kedves napod lesz. Így meg mindenki védi a maga igazát, vélt méltóságát, felsőbbrendüségét, jön a nyanyázás, meg gondolom, ő is tett pár odaillő megjegyzést, na és, akkor boldog ettől valaki??????

Én biztos szeliden elintéztem volna, meglehet az is, hogy összebarátkozás lett volna a vége.

2012. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!