Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is anyósnak/apósnak...

Akkor is anyósnak/apósnak hívod a párod szüleit, ha még nem vagytok férj és feleség, csupán csak "jártok"?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 16:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mármint a "hívom"-ot úgy értem, hogy mikor róla beszélek valakinek.

Egymást természetesen a keresztnevünkön szólítjuk :)

2012. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Néha, mikor beszélek róluk. De inkább a nevükön...

(Viszont anno volt 1 pasi, párszor randiztunk, és úgy jött ki a lépés, hogy 2x felmentünk hozzánk, anyám meg nem volt otthon. Másodjára ez a nyomorék meg megkérdezi "Anyósom mikor jön haza?"... És mikor hazajött, így indított "Szia, xy vagyok, 2 napja a lányod párja, ugye nem zavar, ha anyósnak hívlak?" Mondanom sem kell, akkor vittem fel utoljára...)

2012. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Eljegyzés után anyós és apósjelölt,én is menyjelölt voltam ha bemutatott valakinek.Esküvő után anyós és após lettek.
2012. aug. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
en mellektermeknek.
2012. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!