Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok vele ezekért?

Szakítanátok vele ezekért?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt barátommal, de sok dolog nem hagy nyugodni.

Ő azt mondja, hogy sokáig szeretne velem maradni, szeret engem nagyon, sokszor fel is hív...

DE!

Nem is tudom, hol kezdjem... Ma pl. álltunk a tablójánál, nézegette a csajok képeit, és közölte, hogy közülük egy-kettőt meg ***khm khm...-na.


Alig-alig csókol meg, csak lenyom egy puszit.


Szex közben, ha elmegy...egy szó nélkül befejezi, felöltözik és elalszik, én meg mindig hoppon maradok.


Állandóan leszólja a ruháimat. pl.: "neked csak olyat ruhád van, ami veled egyidős?"

Hozzáteszem nem, de szeretem a retro ruhákat, szerintem stílusosak.


Öcsém nem egy szent gyerek, nem túl szófogadó. Egyszer rosszalkodott valamit, és hiába kértem, hogy hagyja abba, nem akarta. Erre barátom odament és megütötte. akkor még csak 5 éves volt.


Utálja a háziállataimat, a barátaimat is. Leszólja őket, hogy csúnyák, esetleg b*zik stb...


Anyura is állandóan megjegyzést tesz, pedig 2 helyen dolgozik azért, hogy eltartson minket.


Húsvétkor annyi volt a nagy locsolás, hogy wc-ről jövet, kézmosás után nem törölte meg a kezét és rám spriccelte a vizet "húsvétot, cica" szöveggel, körítésnek.


Sose mentünk együtt sehova, sőt... az évfordulónkon is én fizettem ki a kaját, én foglaltattam asztalt, ráadásnak meghívta 3.-nak az egyik haverját is...


Állandóan lehúz kajával, cigivel.


Egyszer már otthagytam, nem is olyan rég, egy hónapja kb, de én mentem hozzá vissza, amit azóta bánok kicsit, mert neki kellett volna próbálkozni a kapcsolatunk rendbehozatalával és nem nekem.


Szerintetek? 18/L


2012. ápr. 19. 19:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
én ezt hanyagolnám a helyedben. te sem fogsz egyről a kettőre jutni egy ilyen ember mellett.
2012. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem is hanyagold ezt a srácot.

A leírásod alapján elég bunkó (már bocsi).

2012. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fiú semmibe vesz téged. Mihamarabb lépj ki ebből a kapcsolatból!
2012. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
96%
egy k.rvaval jobban bánnak mint veled,a kutyája vagy hogy igy viselkedjen veled?hagyd ott a francba!és ne könyörögd visszza magad!!
2012. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltakból egyik másik már önmagában is bőven elég ok a szakításra,de így ezek együtt,ez már nagyon túlzás. Nem is értem hogy bírod ezt másfél éve? Szerintem olvasd vissza magadnak amit leírtál, s te sem fogsz tovább gondolkodni a kapcsolatotokon!
2012. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy párkapcsolat, csak odajár d...ni téged, már ne is haragudj... szakíts vele, ha így marad, nincs jövője. Vele neked sem lenne.
2012. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítsatok. Ennek a kapcsolatnak ebben a formában nem igazán látok jövőt. Szerintem be fogsz sokkalni..
2012. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
szakíts :(
2012. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
ja, és elkezdtem fél éve fogamzásgátlót szedni, amitől már 7 kilót híztam, ami elvileg nem zavarja, de szerintem csak nem akarja, hogy abbahagyjam... már szóba került, hogy nem akarok többet hízni /komplexusom van, régen iszonyatosan kövér voltam, amit kínok közt sikerült leadnom/ és rendesen rossz kedve lett h nem akarom tovább szedni, arról nem is beszélve, hogy egy fillért nem ad az amúgy majdnem 9000 ft-os gyógyszerbe.
2012. ápr. 19. 20:12
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben hagynám.szerintem tök egyértelmű,hogy nagyrészt csak kihasznál..nekem már ott sok volt h megütötte az öcsédet,de hogy anyukádra is megjegyzéseket tegyen,ráadásul ilyeneket..és a többi dolog is teljesen kiakasztó. hagyd a francba,ettől sokkal jobbat érdemelsz!:)
2012. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!