Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem sajnos alkoholista,...

Férjem sajnos alkoholista, adjatok tanácsot mit tegyek, hogy beismerje, és kezeltesse magát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Jajj :( Foglalkozom egészségfejlesztéssel, szóval tudnom kellene mennyit iszik és mikor, akkor talán többet tudok neked segíteni :)
2010. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
2010. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
48%

Itt a faluban is van egy alkoholista ráadásul jogsi nélkül vezet szegény gyerekeimet alig engedhetem ki az utcára nehogy elsüsse őket.

Szánalmas hogy ilyen emberek vannak!!

2010. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Ülj le vele beszélni, gondolom már próbáltad...de most ne úgy mint eddig írd fel egy papírra mit szeretnél megbeszélni vele, írd le a sarkalatos pontokat. Ez segít neked hogy megőrizd hideg véredet. Beszéljetek a jövőről, mi vár rá és rátok ha alkoholista, ha ragaszkodik hozzá hogy nem az akkor azt beszéljétek meg mit csinálhatnátok az italozás helyett.

Valahogy innen közelítsd meg a problémát, mindig a megoldást keresd, ne ragaszkodj hozzá hogy beismerje, ne ismerje be bizonyítsa be hogy nem az.

Remélem segíthettem!

A kezelés nem ér !!semmit!! ha nem belülről jön a változás, lehet hogy elcsépeltnek hangzik. Az életét kell megváltoztatni, nem csak a piáról lemondani. Győzd meg hogy mellette vagy nem ellene. Anyádnak nehogy elmond, mert ha soha többé nem iszik akkor is alkoholista marad a szemében:-)

2010. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a belinkelt teszt egy baromság! én alig iszok és 11 pont jött ki!
2010. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés az,hogy Nálad milyen érték az alkoholista.


Az alkoholista sohasem fogja beismerni,hogy az.Állítja hogy bármikor lemond róla,valójában nem(!) a probléma ott van,ha agresszivitást vált ki belőle,és (vagy) már a kenyérnél is fontosabb a pia.

2010. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
A tesz nekem csak 1-et hozott ki. Szerintem jó.
2010. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ki a pacipimpilit érdekel hány pont jött ki???még a nullánál is azt irja h keressen fel egy orvost :DDDD
2010. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Sztem hagyd el még mielőtt tönkreteszi az egész életed, úgyse tudsz segíteni rajta ha nem engedi.
2010. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
HAGYD EL!!! Ha ő nem foglalkozik veled, hogy en neked rossz, akkor te miért tennéd? Nem igaz, hogy nem tudná abbahagyni az ivást, csak nem akarja. Egyáltalán miért kezd el valaki egyre többet és többet inni? Nem érzi hogy tönkre teszi magát? És mit old meg vele? A problémákat biztos nem! Csak a gyávaságát próbálja leplezni. Szánalmas. Ennél mindenki jobbat érdemel, Te is!
2010. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!