Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg az anyosnak,...

Hogy mondjam meg az anyosnak, vagy aposnak valonak, hogy bizonyos dolgok nem tetszenek? Mi van ha megsértödnek? Vagy én leszek a rossz? Esetleg utálatos, mikor idáig jo voltam, hallgattam. Most meg utálatos leszek?

Figyelt kérdés

Pl.szobakutyával reggeli?Mondanám ,hogy kutyával nem reggelizek?Esetleg még fejbe is ütném a kis kedvencet?

Stb.



2012. aug. 21. 23:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Multkor azt mondtam,hogy köszönöm nem kérek.Az aposnak valo,jo hogy kácsa tömöt nem hozott,hogy belém tömje az ételt...de egyél,egyél,egyél.

és olyanhoz mit szoltok,ha vki a kutyát megtapogatja (vagy kicsit megsímogatja) aztán meg élelmiszerhez nyul?Mégmindig hallgatnátok?Egészségügyi szempontbol,nem félnétek vmi nyavajátol?

2012. aug. 23. 00:30
 12/19 A kérdező kommentje:

és olyan ,hogy a mama csinálja pl.a takartot,és ahogy tekergeti minden egyeset és rakja bele a hust,minden egyesnél az ujját nyalja?Pl.ha náthás belerakja a bacilussait?

Aztán,ha kiteszi 7-8 családtag elé,mondjam hogy köszönöm nem kérek?....Még mindig hallgassak?

én higiéna szempontjábol nem azt tanultam,hogy nyaljam végig az ételt,aztán meg rakjam a vendégek elé.

Ugy néz ki ,megint az utálatos napjaimat élem...

2012. aug. 23. 00:43
 13/19 anonim ***** válasza:
77%

A nem eszek olyan szobában ahol kutya van és hogy a kajába törlik a kutyás kezüket az messze nem ugyanaz. Igazán leírhatnátok néha a tényleges problémát már a kérdésben.

Két lehetőséged van. Vagy megmondod és talán megsértődnek, vagy eszed amit kapsz. Ennyi. És bizony ezzel kell kezdeni, nem lapítani, hogy valami nem tetszik, aztán egyszer csak kitalálni, hogy van valami nyavajád.

2012. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Amugy pont volt is nyavajám,a mai napig azzal harcolok,és az egészségi állapotom nem kis pénzbe került.

Ezért kérdeztem.Tudtommmal magában a szoba kutya is kiválthat allergiát,és más betegségeket.

2012. aug. 24. 00:12
 15/19 anonim ***** válasza:
90%

Fodg csak a kutyára a szar egészségi állapotod. Nyilván azelőtt semmi bajod nem volt... :D

Kiválthat,mint a pollen,kutya,macska,műszálas cuccok,különféle szövetek, gyógyszerek, a túlzott stressz, baktérium-mentes környezet(egyszer kerülsz baci közelébe es kész a baj) es sok más..

Ez csak hiszti!

2012. aug. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

köszönöm,hogy válaszra méltattatok.

Héten hisztis gondolatok foglalkoztattak.Tudom,káros a lebegö is,mégis szedni kell....

2012. aug. 24. 08:36
 17/19 A kérdező kommentje:
Még egyszer bocsánat,nem lebegö,hanem levegö.
2012. aug. 24. 12:55
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsétlen kutya. Annak az állatnak az ég világon semmi baja sincs. Nem fogsz elkapni tőle semmit még ha valaki megmeri simogatni akkor sem.A családdal él egy légtérben, gyakorlatilag olyan mintha családtag lenne. Gondolom foglalkoznak vele és nem egy koszos, sáros, bolhás,férges, oltatlan kutyus. Nem burokban élünk, előbb leszel beteg attól,ami az ételbe került még a csomagolása közben a gyárban :D
2013. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%
Hogy gondolod, hogy fejbe utned a kutyajukat? Ha olyat tennel, remelem ketteharapna a kezed. :3 Gyokerke. Ha meg az egeszsegeddel van baj, ami miatt problema ez, es nem csak p*csahiszti, akkor sertodes, meg hiszti nelkul is leulhetnel beszelgetni errol veluk, nem neten kene elhordani oket mindennek. Lehet most lepontozni, meg minden, de szerintem te nem vagy normalis. *Ui.: nem dol ossze a vilag, ha nem eszel naluk, hidd el, az o pici szivuk sem torik attol ossze.. FUUUU. Irtanam az ilyeneket, mint te.
2013. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!