Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hiba 6-7 gyereket...

Szerintetek hiba 6-7 gyereket vállalni? Úgy, hogy etetni is tudnám őket és megtudnék adni nekik sok mindent.

Figyelt kérdés
Csak mert én több ilyen családot ismerek, tisztességesek, én gyerekként mindig ekkora nagy családot akartam, akik mennek sokat együtt túrázni stb..mindig nagy a nyüzsi. Csak épp az előbb olvastam egy kérdést a cigányokkal kapcsolatban és meglepődtem, hogy többen írták, hogy mekkora hülye, aki sok gyereket vállal, hisz az emberi faj túlszaporodik. Szerintetek?

#nagycsakád
2012. aug. 22. 23:01
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%

A cigányoknál nem az az elsődleges baj, hogy sok a gyerek. Hanem az, hogy nem dolgoznak, a gyerek is csak azért születik, hogy legyen pénzük... Meg mert nem védekeznek, satöbbi.


Ha tényleg garantáltan el tudnád tartani őket még 20 év múlva is, szerintem semmi baj nincs vele.

2012. aug. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
dehogy baj. ha ezt akarod es meg is teheted akkor miert ne? en is ismerek 6 gyerekes csaladot. megtehettek, ezt akartak. nincs veluk semmi baj
2012. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
31%

"a gyerek is csak azért születik, hogy legyen pénzük..."

Hát te rettenet okos vaghy, tényleg sok pénze lesz attól, ha sok gyereke van.. Ja, hogy a családi pótlékra gondoltál, ami SEMMIRE nem elég? :)


Mi 7-en vagyunk testvérek, anyámnak is 11 testvére van, köztük is van akinek 7-8 gyereke, de mondjuk náluk ilyen vallási alapon...

Én nem szerettem nagy családban felnőni, teljesen szétroncsoltak, elnyomtak stb.


ÉS igaz, minek annyi ember a Földre, így is túlterheljük!!!!

2012. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%

Az átlaghoz képest nagyon jól élünk. Mindenünk megvan. Nem okozott gondot a fiamnak lakást venni. Szóval nincs anyagi gondjaink. Ha az anyagiakat nézem akkor simán minden lemondás nélkül akár 5 gyereket is szülhetnék..Ha nem dolgoznának egész életükben akkor sem lenének anyagi gondjaik. De csak 1 gyerekem van


Az unokatestvérem (nem cigány,ahogy én sem)is elég jól boldogul az életben,bár vannak anyagi gondjai. Sok mindenről le kellett mondania, sok mindet nem tud elérni az anyagiak miatt. Mégis a 7-dik gyermekét szülte nem is olyan régen. Először meglepődtem, de amikor látom,hogy a gyerekei boldogok, vidámak, amikor jól elvannak úgyis hogy nincs fél millás kocsijuk,nincs minden gyereknek 100 ezres mobiltelefonjuk . Amikor az egész ház a nevetésüktől zeng..nos néha bánom,hogy nem vállaltam több gyereket..


Én hiszem hogy nem mindig a pénz a fontos,és amennyien nem vállalnak,így vannak akik helyettük is vállalják az anyaság örömeit.


Az meg hogy túlnépesedés van..Nos lehet,de nem Magyarországon.. Magyarországon csökken a népesség létszáma az elmúlt években.. Egyre kevesebben vállalnak gyereket.

2012. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
34%
Ahol sok gyerek van akkor azok vagy cigányok vagy hívők. Mindenesetre tényleg jó lehet a nagy család!
2012. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
71%

"Az meg hogy túlnépesedés van..Nos lehet,de nem Magyarországon.. Magyarországon csökken a népesség létszáma az elmúlt években.. Egyre kevesebben vállalnak gyereket."


Az teljesen mindegy, hogy hol vannak sokan, hol kevesen, mert mind a Földet használjuk. Eszünk, iszunk, lakunk, építkezünk, szemetelünk... ezt a Föld nem bírja, és nem fogja érdekelni, hogy jaj, fogy a magyar.


Egyébként kit érdekel, hányan vagyunk? A több nem jobb. Nézd meg az amcsikat. Inkább legyünk kevesebben jobb körülmények közt, mint többen nyomorban.

2012. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

3. válaszoló nem, nem csak a családi pótlékra gondoltam. Szocpol, egyéb állami támogatások stb...

Szerinted akkor miért van egy csomó cigány családban 5-10 gyerek? Szeretetből?

2012. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
44%
Arra is gondoltál, mi lesz ha a férjed/párod megunja a nagycsaládosdit és lelép, neked meg nyakadon lesz a 6-7 gyerek? -.- ha még úgysem kell lemondanotok semmiről, akkor nyugodtan
2012. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
20%

nincs tulnepesedes. a foldon rengeteg meg nem lakott terulet van, csak bizonyos helyeken nagy a nepsuruseg. el lehet menni mindenkinek lakohelyetol fuggetlenul autozni egy par szaz km-t, es utana meg lehet mondani mit lattak. van-e meg hely vagy nincs.

egyebkent is imadom ezt a hozzaallast. "save the trees and kill the children" wtf?

2012. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
Ha milliomos vagy miért ne?
2012. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!