Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hiba 6-7 gyereket...

Szerintetek hiba 6-7 gyereket vállalni? Úgy, hogy etetni is tudnám őket és megtudnék adni nekik sok mindent.

Figyelt kérdés
Csak mert én több ilyen családot ismerek, tisztességesek, én gyerekként mindig ekkora nagy családot akartam, akik mennek sokat együtt túrázni stb..mindig nagy a nyüzsi. Csak épp az előbb olvastam egy kérdést a cigányokkal kapcsolatban és meglepődtem, hogy többen írták, hogy mekkora hülye, aki sok gyereket vállal, hisz az emberi faj túlszaporodik. Szerintetek?

#nagycsakád
2012. aug. 22. 23:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%

Lényeg hogy idegileg bírd majd hogy a pénztárcád is elbírjon több gyereket.

A legtöbb anyuka sajnos idegileg nem képes felnöni a gyerekneveléshez az ilyenek adják az 1-2 éves gyereket bölcsibe, meg oviba azzal hogy kell nekik a társaság.

Ha képes vagy a gyerekeddért napi 24 órában feláldozni a saját kényelmed szülj többet így tudsz boldog kiegyensújozott felnöteket nevelni.

Itt a lényeg nem a pénztárcában.

2012. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%
Ha jók az anyagi körülményeid, és ez a vágyad, egyáltalán nem hiba. Szerintem a gyerekek is élveznék a nagy családot. Én személy szerint nem szeretnék ennyit, de minden elismerésem annak, aki megteremti a megfelelő körülményt hozzájuk, és úgy vállalja a gyermekeket. Ez ugye sajnos a cigányoknál nem jellemző, ők azért vállalják őket, hogy minél több segélyt kapjanak. Ha biztos vagy benne, hogy a későbbiekben sem lesznek anyagi gondjaid, tudod esetleg mind a 7 gyereknek fizetni az egyetemet, albérletet, utazást, stb. még 18-20-05 év múlva is, mert még akkor is sok pénzed lesz, akkor csak azt tudom mondani, hogy hajrá, és sok boldogságot nektek!
2012. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%

"nincs tulnepesedes. a foldon rengeteg meg nem lakott terulet van, csak bizonyos helyeken nagy a nepsuruseg. el lehet menni mindenkinek lakohelyetol fuggetlenul autozni egy par szaz km-t, es utana meg lehet mondani mit lattak. van-e meg hely vagy nincs."


Mért, ha elmész 100 km-re, akkor ott már kőkorszaki körülmények közt fogsz élni, és nem használsz se áramot, se benzint, se ivóvizet?

Persze nyilván nem az erőforrások kimeríthetőségére értik a túlnépesedést, hanem arra, hogy ne kelljen két embert átlépned, ha át akarsz menni a szoba túloldalára...

2012. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%

"nincs tulnepesedes. a foldon rengeteg meg nem lakott terulet van, csak bizonyos helyeken nagy a nepsuruseg. el lehet menni mindenkinek lakohelyetol fuggetlenul autozni egy par szaz km-t, es utana meg lehet mondani mit lattak. van-e meg hely vagy nincs."


A túlnépesedés nem azt jelenti, hogy mennyi szabad hely van még. Hanem hogy a Föld erőforrásai nem elegek arra, hogy ellássanak ennyi embert. Minél többen vagyunk, annál kevesebb jut mindenkinek tiszta levegőből, tiszta vízből, lakhelyből, munkából, mindenből.

2012. aug. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Pötyös Panni ***** válasza:
62%
Nem hiba, hanem egyenesen őrültség!!:)
2012. aug. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
73%

[link]


It láthatod milyen gyorsan növekszik a föld népessége. Oké ez nem a mi hibánk a magunk kis 10 millió főjével, de mikor meglátom ezt a számlálót elfog a pánik. A Föld már így is alig bírja a terhet amit az emberek rónak rá. Lehet lepontozni.

2012. aug. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
94%

Nem a lakható területek számítanak, aszerint még tizenhúszszor ennyien is lehetnénk. De ennek a sok embernek enni kell, a terménynek hely kell, az állatnak legelő, takarmány, ha enni akarunk. Az energiát elő kell állítani (fujj de undorodtam tőle, hogy az angoloknak a azért nem kell a szélerőmű mert rontja a tájképet.) Save the trees, kill the children? Inkább nem kéne több gyerek, legalábbis nem ennyi. A k..va felsőbbrendűségi érzés, na az fogja a sírba vinni az emberiséget! Mikor majd rájössz, hogy az oroszlán meg a medve is megeszik téged, mert gyenge vagy, ő is ugyanúgy él! Semmiben nem vagyunk különbek, csak mi technológiát fejlesztettünk, ők nem, mert nincs rá szükségük. De minket amennyire segít, annyira is tesz tönkre a technológia. Bocs az OFF-ért. Ez kikívánkozott.


Kérdező, szerintem meg gondolkodhatnál az örökbefogadáson, mondjuk 1-2 saját mellett. Rohadt sok gyerek van család, élelem, ÉLET nélkül. Inkább ezzel kellene kezdeni valamit, mint génállományt szaporítani. Most arra kell a gyerek, vagy pedig szeretni, megadni neki, amit csak lehet, jobbá tenni az életét és ezáltal a te életedet is? Ez áthidaló megoldás lehet és mindenki számára elfogadható.

2012. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Méghogy sokan vagyunk a földön... EMBER?TE NORMÁLIS VAGY????? már nem azért,de akkor ennyi erővel ne is szüljenek gyereket az emberek.. mert sokan vagyunk.. hát te nem vagy komplett. nincs joga gyereket szülni,ha azt akarja? tegye,ha neki jó.te meg menj a fenébe a hülye elméleteiddel... basszus,régen mérgeltek már fel ennyire...
2012. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%

Azzal teljesen egyetértek, hogy a Föld erőforrásai korlátozott számú embert képesek eltartani, és ebből a szempontból bizony eléggé túlnépesedett bolygónak számít, de ettől függetlenül nem a magyarok okozzák ezt a túlnépesedést, meg önmagában nem a kérdező, szóval ha akar vállaljon x nehány gyereket, az indiaiak úgyis leelőznek minket. Alapvetően ezt a problémát nem azzal lehet orvosolni, hogy Marika meg Julika csak egy gyereket szül, ennél összetettebb megoldás kellene. (úgyis lesz aki meg egyáltalán nem szül majd gyereket)


Pl. az igényekből is lejjebb lehetne adni, mert tonnaszám dobáljuk ki az élelmiszert a kukába, megy a szemétbe rengeteg dolog, közben meg erőlködünk ennek az ésszerűtlen fogyasztásnak a fenntartásán, úgy hogy kizsákmányolunk más népeket, területeket nyomorba taszítva ott mindenkit és mindent. Válság ide vagy oda, a nyugati ember fogyasztása nem csak túlzás, hanem teljes mértékben pazarlás, és szükségtelen, főleg az életben maradáshoz. Igazából alaposan el vagyunk tévedve azt illetően, hogy mi az amire tényleg szükségünk van.

2012. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
50%
én 12 gyerekes családot is ismerek és csodálom és irigylem őket. nem milliomosok,de nagyon szépen élnek,boldogok,szinte ragyognak
2012. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!