Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztis vagyok? Vagy tényleg...

Hisztis vagyok? Vagy tényleg idegesítő?

Figyelt kérdés

Most legyen a történet ez: Mivel így könnyebb megfogalmaznom:


Párom megígéri, hogy beszélünk egy időbe, de nem jön fel, hiába ígérgeti nem tartja be.

Nem idegesítő ez? Vagy csak én tudok szétrobbanni így a dühtől? Becsapva is érzem magam, hisztisnek is, türelmetlennek is, és úgy is, hogy Őt egyátalán nem érdekli, hogy mit ígért.

Kettőre megbeszéltük jön gépre, itt van lassan 3 és még mindig nem tudok róla semmit, de még 1 telefont sem emelt, hogy 'bocsi nem jó'

Hogy reagálnátok le a helyzetet?


(a dolgot kicsit átköltöttem, de az igazság tényleg ez amit leírtam)


2012. aug. 23. 14:51
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Nem túl sokszor,de tegnap pl: elment pillre, ami 20 percig tartott, vissza jött, írtam két szót, megint elment 20 perc pillre.

Ma nem jön fel a megbeszélt időre, azaz negyed 4kor sincs sehol, sem egy telefon, sem házhoz nem jött, ne hogy már én menjek és én hívjam. Én nem fogom, engem csapott be, nem nekem kell kaparnom utána úgy gondolom.

Mostanában volt már elég bunkó is, de megesik ez nem volt gáz, megbeszéltük normális mondon, mindenki kiakad. De ez nekem kicsit pofátlanság már, hogy negyed 4kor, sem tud egy telefont ereszteni, hogy 'Ne haragudj, hogy nem mentem'. Nem értem mire jó ez..

2012. aug. 23. 15:12
 12/26 A kérdező kommentje:
utolsó: Pedig már hisztisnek gondoltam magam. =/ Hamar kiborulok, van egy ilyen szokásom, de eddig még nem volt olyan probléma amit nem oldottunk volna meg. Na de ez a mostani, sok-sok 'elfelejtettem' 'Bocsi, hogy...' már kezd sok lenni. Ha lemegy msn-ről pl: akkor is kitalál valamit, és jön az érv, amiből elegem van már: 'NEM TEHETEK RÓLA' erre is kifog majd valamit találni, hogy miért nem tehet róla.
2012. aug. 23. 15:15
 13/26 anonim ***** válasza:
Ha a párom tenne ilyet akkor számomra ez egy egyértelmű jel lenne hogy nem szeret. Annyira nem tisztel hogy méltóztasson értesíteni.
2012. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nem is értem mit keresel még egy ilyen ember oldalán. Nem tisztel téged. Így nem nagyon lehet építeni egy kapcsolatra...
2012. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Igazából annyit változtattam a történeten, hogy nem páromról van szó, hanem egy nagyon jó barátnőmről.

Barátság ez így?

2012. aug. 23. 15:22
 16/26 A kérdező kommentje:
Amiket így leírtatok és átgondoltam, mind egy kicsit átalakítottam úgy, hogy barátnőmre tekintve is érvényes. Valóban nem tisztel, megígért valamit, és az szinte lehetetlen, hogy rá 1 és fél órára közbe jött valami annyira fontos ami miatt telefont sem lehet emelni. Oké, pl: Programja van, valahova menni kell, megcsörget és kész.! Ennyi a dolog lényege.
2012. aug. 23. 15:24
 17/26 anonim ***** válasza:

Fiatal koromban volt egy olyan barátom, aki azt mondta, 4re jön, jött 8ra. Ígérte, h felhív, nem tette, megelégeltem, és dobtam.

Nem vesz komolyan. Ha tudja, hogy téged idegesít, akkor miért nehéz neki változtatni? Igazából nem is akar. Sajnálom.

2012. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy kerül téged?
2012. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek.Miért nem írod le inkább a valódi sztorit,hogy a barátnődről van szó,illetve a többi VALÓS részletet?Most kicsit úgy érzem,hogy el van ferdítve a történet több szempontból is úgy,hogy neked legyen igazad.


egy korábbi válaszoló

2012. aug. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

azért tettem fel így, mert a moderátorok a barátos kérdéseket átdobják a kultur részlegre.

Most jött fel, olyan ürüggyel 'elaludt' ... Nem hiszem el, hogy nem volt ébresztő, és, hogy mostanában ennyire sok véletlen van az Ő javára.

Ha lelép-véletlen

Ha nem jön fel-Véletlen

Ha nem késik 10-15 percet egy találkozoról-véletlen.


Mindig minden, és ebből elegem lett a ma napon.

2012. aug. 23. 15:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!