Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztis vagyok? Vagy tényleg...

Hisztis vagyok? Vagy tényleg idegesítő?

Figyelt kérdés

Most legyen a történet ez: Mivel így könnyebb megfogalmaznom:


Párom megígéri, hogy beszélünk egy időbe, de nem jön fel, hiába ígérgeti nem tartja be.

Nem idegesítő ez? Vagy csak én tudok szétrobbanni így a dühtől? Becsapva is érzem magam, hisztisnek is, türelmetlennek is, és úgy is, hogy Őt egyátalán nem érdekli, hogy mit ígért.

Kettőre megbeszéltük jön gépre, itt van lassan 3 és még mindig nem tudok róla semmit, de még 1 telefont sem emelt, hogy 'bocsi nem jó'

Hogy reagálnátok le a helyzetet?


(a dolgot kicsit átköltöttem, de az igazság tényleg ez amit leírtam)


2012. aug. 23. 14:51
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Na feljött msn-re, és kikérte magának, hogy jajj velem is megtörténhetett volna, hogy elalszom. De napok óta nem tisztel már egy picit sem. Nem először játsza el ezt.
2012. aug. 23. 15:31
 22/26 anonim ***** válasza:

Írtam korábban, hogy nem várnék rá állandóan. Ez barátságra is igaz. Ahogy az is, hogy az nem kapcsolat és nem barátság, hogy elvárásaidból listát tudsz írni. Szeresd így, vagy ne barátkozzatok.

Én pl. folyton kések, ami nem tiszteletlenség, csak ilyen vagyok. A barátnőm nem leb*sz, hanem röhög rajta. MAximum egyszercsak majd nem vár meg. Igyekszem pontosabb lenni. Ha folyton leb*szna érte, nem sok kedvem lenne találkozni vele. Neki más "hibái" vannak, amibe beleköthetnék, de nem kötök bele, mert így fogadom el.

2012. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

gondolom még tizenévesek vagytok, vagy max 20 elején, mert ők msn-eznek mindig, meg pill-eznek :P


ne pazarold rá az idődet, mert nem érdemli meg.

aki így viselkedik velem, az még az ismerőseim körében sincs benne, nemhogy a barátaiméban.

2012. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is a válaszokat, mindenkinek ment a zöldkéz
2012. aug. 24. 10:34
 25/26 anonim ***** válasza:
pasiknál ez a lerázás...olyan szrönyen viselkednek, hogy a nő kénytelen legen dobni őket, így nekik nincs rossz érzésük....akármikor megteszik,évek után is
2012. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Jézus..minek kellett átírni? amúg meg ugyanazt mondtam...és sz.rd le, találsz jobbat, ilyen ne hiányozzon, aztán megtanulhatod, hogy nem mondasz el senkinek túl bizalmas dolgokat. MAx. anyukádnak.

Barátnőtől meg ezt leszarnám amúgy, lehet rossz napjai vannak, de én se keresném, téynleg lesz más.

De egy barát és egy szerelem, tök más dolog, nem értem, hogy akartad egmással fendi a kettőt, tök más dolgok érvényesek rájuk

2012. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!