Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bánt amit a férjem...

Nagyon bánt amit a férjem mondott. Miért csinálta?

Figyelt kérdés

Elmentünk egy kiállításra kettesben, elég jól indult. Hívtak telefonon, így addig félre vonultam, hogy nyugodtan tudjak telefonálni, ne legyen zaj. Kb. 10 percig telefonáltam, mire visszaértem a férjem egy nővel beszélgetett, amolyan "bombázóval". Nagyon zavart, alapból féltékeny típus vagyok. Amíg beszélgettek, észre se vették, hogy ott vagyok, a férjem be se mutatott neki, hogy ki vagyok. Csak ott álltam. Előttem flörtölgettek, vagy tudom is én mit csináltak. Folyton egymásra mosolyogtak, olyan mintha nem is léteztem volna. Beszéltem hozzá nem is figyelt csak végig a nővel beszélgetett. El is kérte a telefonszámát, meg érdeklődött, hogy hol lakik. Nagyon megalázó volt, olyan volt mintha annak a nőnek tetszett volna, hogy Én így érzek, gúnyosan Rám mosolygott.

Haza felé a kocsiban megkérdeztem, hogy ki volt meg stb.

Mondta, hogy nem tudott a nőnek ellenállni, annyira szép volt. És ő amúgy is imádja a barna bőrű, fekete hajú nőket. Meg azt is mondta, hogy kezdjek el járni szoláriumba, mert így nem nézek ki jól. Tény, hogy nagyon fehér bőrű vagyok és vörös hajam, zöld a szemem van. Még meg is jegyezte a kocsiba, hogy olyan mintha hipót ettem volna. Azt hittem, hogy így tetszem neki és elfogadott így, amikor összeházasodtunk. Nem értem, hogy mi van és, hogy mire jó ez az egész. Észre se veszi, hogy ez mennyire bánt és fáj Nekem. Így is mindig próbálok neki megfelelni, de úgy látszik ez neki nem elég. Miért csinálta?


2012. aug. 23. 23:16
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%

Es miota vagytok hazasok, miota ismered?

A barnak a zsanerei, erre elvett egy olyan not, aki ellentete ennek? Eleg erdekes. Meg hogy mondhat olyat, hogy jarj szolariumba, ha egy kicsit is ertene a dologhoz, tudna, hogy feherboru voros haju emberkek nem lehetnek csokibarnak. Te ilyen tipus vagy, inkabb csak piros lennel, es kulonben is artalmas a bornek a szoli:S

Es hogy nez mar ki, hogy ott alltal, es ugy tettek, mintha ott se lettel volna?! Meg aztan, hogy mondhat ilyet, hogy nem tudott ellenallni neki?!!! Jo, hogy le nem kapta! Es elkerte a telefonszamat?!!! teljesen leesett az allam! Es meg bocsanatot se kert? Es meg jo forman te vagy a hibas, mert feher vagy? Hat nem tudom, de ezt surgosen tisztazd, mert mi van, ha egyedul ment volna a kiallitasra?

2012. aug. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Mert borzasztóan szerelmes voltam belé és azt hittem, hogy ez kölcsönös. De nagyon úgy tűnik, hogy csak Én érzek így. 2 éve vagyunk házasok.
2012. aug. 23. 23:39
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
Emberszámba sem veszi... nem kell itt már ezen agyalni: ez az ürge már nem kezdő. Akkor ilyenek a pasik, amikor már van jócskán "sikerélményük" ezen a téren és úgy érzik, nincs szükségük a feleségükre/párjukra.
2012. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Az szép! Ezt a házasságot hogy sikerül összehozni? Meg minek?! Szerintem nyugodj le és mondd el neki, hogy vettél egy szolibérletet, te pedig szeretnéd, hogy... és sorolj fel neki dolgokat, pl. gyúrja magát nagyon izmosra, ő is barnuljon le, vagy épp járjon más ruhákba, tetováltasson, vegyen egy motort és feszítsen azon, vagy akármi. Nézz ilyen képeket, flörtölj ilyen pasikkal. Közben pedig keress egy normális hapsit, válj el, és menj hozzá valami értelmes emberhez.
2012. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
úristen..én már otthagytam volna ilyen embert és benyújtottam volna válópert.
2012. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem,én vagyok itt a legidősebb. Én két pasit rúgtam ki, hasonló megalázó viselkedés miatt. Az elsőnél én is nagyon szerelmes voltam, de megcsalt, éjjel járt haza, eltűnt időnként, kidobtam. A másik csak élettárs volt, vele hosszabb ideig tartott, de amikor kövér vén banyának nevezett, őt is kidobtam. Ne tűrd el ezt, menjen a macájához, vagy ahová akar.
2012. aug. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
29%

3. Vagyok.

Mer a nő egy kva! Ott állnék a férjem mellett és beszélnék hozzá erre ő meg le se szar. A csaj megtépném a pasimat megpofoznám és látványosan távoznék... Lehet kicsit erős reakció lenne és később megbánnám de megérdemelné!

2012. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

Durva sztori. Szerintem ne hagyd magad, ha ebbe most beletörődsz, és várod, hogy esetleg majd normalizálódnak a dolgok, annak csak az lesz a vége, hogy a férjed azt érzi majd, veled tényleg mindent meg lehet tenni. És meg is fog tenni veled mindent, következő lépésként mondjuk lefekteti azt a nőt.


De ha nem tetszel a férjednek, akkor gondolom, ennek voltak jelei már korábban is, nem hiszem, hogy így egyik pillanatról a másikra derült volna ki minden. Ha tényleg nem tetszel neki, akkor mindenesetre válj el. Olyan társsal, akinek ennyire nem tetszik az ember, semmiképp sem érdemes együtt maradni.

2012. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
3%
neki van igaza
2012. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

Talán egy pár hónapja kezdődött, amikor egy kicsit elhidegültünk egymástól, azóta tart ez. Én azt hittem, hogy ez természetes, de nem hinném, hogy megcsalt volna.

De ha valóban nem szeret, miért kellett ezt így csinálni? Normálisan is elmondhatta volna, de vele sose lehet semmiről se beszélni. Az Én témáimat unalmasnak találja, így alig tudunk beszélgetni. A nőt szerintem ott helyben ismerte meg. Ha meg nem, akkor minek kellett a színház? Nem látom értelmét.

Ha megtudom, hogy lefektette a nőt, akkor egyértelműen mindennek vége. Szerintem ezt ő is tudja.

2012. aug. 24. 00:11
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!