Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bánt amit a férjem...

Nagyon bánt amit a férjem mondott. Miért csinálta?

Figyelt kérdés

Elmentünk egy kiállításra kettesben, elég jól indult. Hívtak telefonon, így addig félre vonultam, hogy nyugodtan tudjak telefonálni, ne legyen zaj. Kb. 10 percig telefonáltam, mire visszaértem a férjem egy nővel beszélgetett, amolyan "bombázóval". Nagyon zavart, alapból féltékeny típus vagyok. Amíg beszélgettek, észre se vették, hogy ott vagyok, a férjem be se mutatott neki, hogy ki vagyok. Csak ott álltam. Előttem flörtölgettek, vagy tudom is én mit csináltak. Folyton egymásra mosolyogtak, olyan mintha nem is léteztem volna. Beszéltem hozzá nem is figyelt csak végig a nővel beszélgetett. El is kérte a telefonszámát, meg érdeklődött, hogy hol lakik. Nagyon megalázó volt, olyan volt mintha annak a nőnek tetszett volna, hogy Én így érzek, gúnyosan Rám mosolygott.

Haza felé a kocsiban megkérdeztem, hogy ki volt meg stb.

Mondta, hogy nem tudott a nőnek ellenállni, annyira szép volt. És ő amúgy is imádja a barna bőrű, fekete hajú nőket. Meg azt is mondta, hogy kezdjek el járni szoláriumba, mert így nem nézek ki jól. Tény, hogy nagyon fehér bőrű vagyok és vörös hajam, zöld a szemem van. Még meg is jegyezte a kocsiba, hogy olyan mintha hipót ettem volna. Azt hittem, hogy így tetszem neki és elfogadott így, amikor összeházasodtunk. Nem értem, hogy mi van és, hogy mire jó ez az egész. Észre se veszi, hogy ez mennyire bánt és fáj Nekem. Így is mindig próbálok neki megfelelni, de úgy látszik ez neki nem elég. Miért csinálta?


2012. aug. 23. 23:16
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
10.33-nál az igazság :D
2012. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
77%
35-ös, én egyáltalán nem gerjedek a szolis, sminkelt, műkörmös nőkre, külön-külön sem, így együtt pedig egyszerűen hánynom kell az ilyenektől. Ne gondold azt, hogy mindenki azon az agymosási folyamaton ment keresztül, mint te.
2012. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

#35


Hasonlítsunk össze egy magas, kisportolt, jól öltözött, ápolt, dús hajú férfit egy kövér, pocakos, borostás, izzadós, elhanyagolt, kopaszodó átlagférjjel.

Melyik a vonzóbb?


Nagyon bírom, amikor a pasik önkritika nélkül tekintenek magukra, de ugyanakkor top modellekre pályáznak.

2012. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

Ez a megaláztatás ugyanaz a kategória, mint amikor egy munkahelyen rádszállnak a többiek. Semmi nem jó, amit teszel, a munkád nulla, nem dolgozol, lassú vagy: ez megy naponta, egészen addig mehet, hogy végig zokogod az éjszakádat, depressziós leszel. Beléd sújkolják, hogy értektelen, alkalmatlan senki vagy. Ha mégsem lépsz ki, az első látszámleépítésnél rúgnak ki. Vagy agyvérzést esetleg infaktust kapsz, aztán ott állnak az álszent mocskok a sírodnál és megjátsszák a nagy gyászt.

Lépj ki ebből a kapcsolatból, minél előbb! Hidd el, nekem majdnem az életembe került a megaláztatás, de túlléptem rajtuk, soha nem bocsájtom meg nekik, amit elkövettek ellenem.

2012. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

"Tegyünk össze egy szolis,sminkelt,fodrászhoz és mükörmöshöz járó csajt vagy nőt,ennek az ellentétjével.Férjek és Urak melyikre gerjednek általában? Ne mondja már nekem egyik férfi sem,hogy a 2. alternatívára,mert akkor hazudik. "

Miért van ennyi megcsalás,és válás? Hát épp ezért."


Járok fodrászhoz, enyhén sminkelem, műkörmöm is volt már, szolit nem szeretem. Mégse vagyok feltűnő jelenség,nem vagyok mű, nem szeretek kihívóan öltözködni. De boldog párkapcsolatban élek, s nem csak szeretőnek kellek!


Az általad felsorolt jellemzőket sokan túlzásba viszik.

Nem mindegy, hogy hetente jár fodrászhoz, vagy 1-2 havonta. Szolidan sminkeli magát, vagy már nem is önmaga nézz vissza a tükörből. A műkörömben is van igényes, de olyan is, amivel lehetetlenség alapvető házimunkákat is elvégezni.


Szóval valaki ezekben már átesik a ló túloldalára, s csak agyonszolizott műnő süt le róla. Lehet, hogy ő ettől érzi magát szépnek, s megfordulnak utána. Csak nem mindegy, hogy egy pasi a társat látja benne, vagy egy olyan nőt, akit könnyen megkaphat egy menetre.

2012. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

A gond az, hogy vannak, (mégis), akik ennél a pontnál még reménykednek és azt hajtogatják: "meg lehet ezt beszélni", "megkérdezem, miért gondolja így", blablabla. Pedig itt és ez a fázis már nem menthető. Aki rátért erre a megalázó, gonosz, kegyetlen útra, az egyrészt nem véletlenül kezdte, másrészt nem azért csinálja, mert 5 perc múlva (fantasztikus érveink előtt meghajolva) be szándékozza fejezni. Ez egy romboló folyamat fontos pontja, sokan vannak, akiknek van tapasztalata ebben és már időben megszólal a fejükben a vészcsengő és szépen bezárják a kapukat.

Még annyit, hogy a "miért mentél egyáltalán hozzá?", valamint a "mennyi ideig voltál vele a házasság előtt?"-kérdések nem indokoltak, ugyanis 5 év együttjárás és házasság után is el lehet válni fél éven belül (láttam) és 1 hónap ismeretség után is lehet valaki boldog házas (ma már) több mint 15 éve (ezt is láttam). Szóval akármit csinálunk, ebbe beleszaladhatunk nagy eséllyel. Jöhet egy pont, amikor a másikra csak bámulunk mint borjú az új kapura: ki a fene ez a szemétláda? Hát, ilyenkor már nem látom értelmét a "terápiázásnak", az pedig tök tipikus, amit a kérdező említett: "meg sem hallgat, a témáimat unalmasnak tartja". A fenekünket a földhöz ütögethetjük éveken át sikertelenül és mégsem változik semmi - bár nem, ez nem igaz; addigra a másik tökéletesen lerombolja az önképünket és azon kapjuk magunkat, hogy a sarokban csendben sírdogálunk naphosszat, a pasi meg brutálisabb, mint valaha. Csírájában, lányok, csírájában! :) Nincs mire várni.

2012. aug. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
Utolsó, mélységesen egyetértek! Ahol a másik fél sz*rik rá, ott nincs mit tenni. A legtöbbször mégis az alárendelt fél, akivel nem törődnek akarja "megmenteni " a házasságot, és még több erőfeszítést tesz ennek érdekében, míg a másik a füle botját sem mozdítja.
2012. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva.Ha velem csinálta volna ezt,már nem élne.Meg szerintem amúgy sem lehet ez normális kapcsolat.Nem érdeklik a te témáid,nem tudtok beszélgetni,bocs,de innentől kezdve egy kalap sz@rt sem ér az egész.Ez annyira alap dolog.Ha valakivel nem tudok beszélgetni,akkor semmi keresnivalóm nincs mellette,mert semmi közös nincs bennünk.Ez innentől kezdve már nem kapcsolat,csak pótlék,hogy legyen melletted valaki.Ebből meg ugye jó dolog nem sülhet ki,mint látod.Én a helyedben megtéptem volna a nőt.Nem mindegy,hogy járatod le magad?Amúgy sem becsül semmire,nem érdekled.Ha van eszed,megcsalod,vagy elválsz tőle.
2012. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

*43


Nem férfi voltam,hanem NŐ!


És ez fordítva is így van,egy férfinak melyik kell?

Biztos nem a 2. alternatíva!

2012. aug. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
45-as: "Ha van eszed,megcsalod,vagy elválsz tőle.". Szerintem: ÉS. Nem "vagy" :)
2012. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!