Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bánt amit a férjem...

Nagyon bánt amit a férjem mondott. Miért csinálta?

Figyelt kérdés

Elmentünk egy kiállításra kettesben, elég jól indult. Hívtak telefonon, így addig félre vonultam, hogy nyugodtan tudjak telefonálni, ne legyen zaj. Kb. 10 percig telefonáltam, mire visszaértem a férjem egy nővel beszélgetett, amolyan "bombázóval". Nagyon zavart, alapból féltékeny típus vagyok. Amíg beszélgettek, észre se vették, hogy ott vagyok, a férjem be se mutatott neki, hogy ki vagyok. Csak ott álltam. Előttem flörtölgettek, vagy tudom is én mit csináltak. Folyton egymásra mosolyogtak, olyan mintha nem is léteztem volna. Beszéltem hozzá nem is figyelt csak végig a nővel beszélgetett. El is kérte a telefonszámát, meg érdeklődött, hogy hol lakik. Nagyon megalázó volt, olyan volt mintha annak a nőnek tetszett volna, hogy Én így érzek, gúnyosan Rám mosolygott.

Haza felé a kocsiban megkérdeztem, hogy ki volt meg stb.

Mondta, hogy nem tudott a nőnek ellenállni, annyira szép volt. És ő amúgy is imádja a barna bőrű, fekete hajú nőket. Meg azt is mondta, hogy kezdjek el járni szoláriumba, mert így nem nézek ki jól. Tény, hogy nagyon fehér bőrű vagyok és vörös hajam, zöld a szemem van. Még meg is jegyezte a kocsiba, hogy olyan mintha hipót ettem volna. Azt hittem, hogy így tetszem neki és elfogadott így, amikor összeházasodtunk. Nem értem, hogy mi van és, hogy mire jó ez az egész. Észre se veszi, hogy ez mennyire bánt és fáj Nekem. Így is mindig próbálok neki megfelelni, de úgy látszik ez neki nem elég. Miért csinálta?


2012. aug. 23. 23:16
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
69%

Pfuj gusztustalan tájparaszt.Dobd a faszit,akármennyire is szereted,nem éri meg! Majd találsz mást aki szeret és elfogad így!Ha a párom csinált volna ilyet,valamivel leöntöttem volna,kapott volna egy hatalmas pofont és eljöttem volna! Ezek után nem kérdéses a válás! A csaj is kapott volna,ha gúnyosan rám mosolyog a szemétládája!

A vörös haj,fehér bőr és zöld szem meg nagyon szép!:) A vörösek szexik:P

2012. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Igen mimdenkuvel eggyet ertek.. Hagyd ott.. Senki sem érdemli meg hogy igy megalazzak..
2012. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom amit írsz,egyre jobban nem értem miért mentél hozzá. Még közös témátok sincs! :S
2012. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 Bence_ ***** válasza:
100%

Egy normális párkapcsolatban egy, hogy fordul elő?

Ha ez nem fikció, akkor nem sok keresni valótok van egymás mellett. Házasság előtt mennyi ideig voltatok együtt?

Elhidegülés ellen mit tettetek?

2012. aug. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
48%
Ebből akkora félrekúrás lesz de meg is érdemled amiért még mindig vele vagy
2012. aug. 24. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
Úristen... előttem kérte volna el a számát?! Még ha akkor amikor nem vagyok ott... nem elég, hogy szinte megcsal még meg is aláz?! És ha a nőci mondja, hogy ma nem alszol nálam? Akkor ott hagy téged és megy "aludni"??????
2012. aug. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de a férjed elég tapló!És nyilvánvaló,hogy nem szeret!:((

Ha 10 perc elég volt arra,hogy a férjed felszedjen egy másik nőt, ráadásul előtted,és még meg is aláz tetteivel,és szavaival is,hát az nem semmi.

Én ált .a kapcsolat,házasság megmentése mellett állok, de ebben az esetben én is értelmetlennek találom ezt a házasságot!

Én elküldeném,hogy menjen akkor ahhoz a bombázó nőhöz,és szépen beadnám a válókeresetet.

2012. aug. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztel téged,sőt,mond meg neki,hogy Ő sem néz ki jól mert egy segg van a nyakán,és igy egy s.ggf.j.
2012. aug. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
51%
Még hogy a pasik verekedősek.:) A válaszokból itélve, tele az ország ketrecharcos nővel.:) Ha két év után itt tartonak, nem igazán értem minek kellett összeházasodni? Az ilyen viselkedés, nem egyik napról a másikra kezdődik. Észre kellett volna venni. Gondolom, a rózsaszín ködtől semmit nem látott előbb. Ezt sem értem,"Így is mindig próbálok neki megfelelni, de úgy látszik ez neki nem elég." Az ember magát adja egy kapcsolatba, ne megfelelni próbáljon. Ha a párja nem fogadja el úgy ahogy van, megette a fene. Egy életen át azon görcsölni, hogy megfeleljek a másiknak, kész csőd egy kapcsolatba.
2012. aug. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

A bántalmazó kapcsolatok (nem feltétlenül fizikai, a lelki bántalmazás jobban fáj) rendszerint így kezdődnek.

A másik önképét lerombolják - aki ebben partner, mert a megfelelési kényszere erősebb az önmagába vetett hiténél.

Amikor porrá zúzták a személyiségét (pontosan ilyen dolgokkal, imnt a másik semmibevétele), akkor jönnek a durvább dolgok.


Szerintem ezt ne várd meg. Vond le a konklúziót, tanulj belőle és lépj tovább.

2012. aug. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!