Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalanok a...

Miért ilyen igazságtalanok a szülei és mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátommal 5 hónapja vagyunk együtt és ma volt a pótvizsgája matekból de megbukott ezért a szülei elvették tőle a telefonját, a netet, nem mehet sehová, egy suliba jártunk de most átíratták egy másikba és még azt sem engedik hogy én menjek hozzájuk hogy legalább láthassam barátomat. Az anyja most hívott fel hogy ő ezt nem akarta mert nincs semmi baja velem csak az apja akarta ezt az egészet. Most mit tegyek hogy láthassam legalább 1 órára is??

#gfchjbknl
2012. aug. 24. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A telefon és a net teljesen logikus. A nem mehet sehovát még iskolaidőben megérteném, mondván: tanuljon, de most szerintem szimpla kínzás. Átíratni egy másik suliba bukás után, gyakori, hogy ez ellened irányul vagy sem, érdekes kérdés. Az, hogy mindez egyszerre hát.. Szerintem az apja nem nagyon kedvel. Próbáld meg az anyjától megtudni, miért.
2012. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Hány éves vagy?
2012. aug. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jogos a legnagyobb része.

Nem írtad, hogy hány évesek vagytok, de:

1. Telefon és net elvétele jogos.

2. A másik suliba való átíratás inkább neki kedvez, nem kell a volt osztályát végignéznie, elkerüli az esetleges gúnyolódást, stb.

3. Egy idő után úgyis megenyhülnek, nem fogják bezárni a következő évekre.


Egyébként meg pótvizsgán megbukni elég gáz...

2012. aug. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pedig az apja is kedvel mert régebben nagyon sokat beszélgettünk és jól éreztük magunkat egymás társaságában de nem értem miért nem láthatnám csak egy kicsit is.
2012. aug. 24. 19:25
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
sztem a szülő részéről logikus reakció. szigorú, de logikus. a gyerek év közben nem csinált semmit, megbukott. de a bizottság előtt pótvizsgán megbukni (gondolom középsuli)... én is megbüntetném a gyerekemet.
2012. aug. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én 16 éves vagyok ő 17
2012. aug. 24. 19:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a srác egy kicsit belehúz a tanulásba az új suliban, talán megenyhülnek a szülők.
2012. aug. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, az apa szerint a kapcsolatotok is belejátszott a bukásba és a sikertelen pótvizsgába. Vajon segítettél-e neki tanulni arra a pótra a nyáron? Mert, ha ezut tetted volna, netán még náluk, az apja előtt, akkor nem lettél volna te is letiltva.Ha valóban erős a kapcsolatotok, ki kell bírnia azt az időt, amíg a barátod bizonyít, hogy képes elfogadható eredménnyel tanulni.
2012. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ennyire ostoba tud lenni, akkor szerintem pont nem igazságtalanok, mondjuk hamarabb is eszükbe juthatott volna valahogy jobb útra téríteni a gyermeküket.
2012. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szinte egész nyáron vele voltam és segítettem neki a tanulásban
2012. aug. 24. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!