Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem sose tudok megállapo...

Úgy érzem sose tudok megállapodni, családot alapítani majd, ez változhat?

Figyelt kérdés
Állandó változásokra van szükségem az élet terén, örökmozgó típus vagyok. Nem tudok leragadni egy helyben, állandóan új dolgokra vágyom, új ingerekre, információkra. 4 évig dolgoztam viszonylag ingerszegény helyen és nagyon megváltoztam tőle, mintha börtönbe zárva lettem volna azok az évek alatt. Teljesen kedveszegett lettem, már rám se lehetett ismerni, pedig igyekeztem pozitívnak látszani mert nem akartam senkit megbántani. Úgy érzem képtelen lennék párkapcsolatban élni, mint egy kockába zárva, mint akit ketrecben tartanak. Ugyanígy vagyok a családdal is. Hisz folyton új kalandok után kutatok, megismerni minél több dolgot.
2012. aug. 24. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne lásd ilyen következetesen a világodat! Ha megtalálod és felismered az igazi társadat, akkor meg fog változni minden! Vágysz majd a társaságára és előbb-utóbb eljön az a pillanat is, amikor gyereket szeretnétek. A gyerek elég új kaland lesz és ha minden igaz, életed végéig tart majd!


Az ember szociális lény, kevesen tudnak remeteként éldegélni a mai világban. Ugyan te miért gondolod, hogy mégis pont TE leszel remete? Felejtsd el! Csak hagyd, hogy történjenek veled a dolgok. A pozitivitásodat pedig őrizd meg, mert manapság ez nagyon fontos! Így szeretni fognak az emberek, akárhová mész!


42/F

2012. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem baj, ha nem tudsz megállapodni... az ember már csak ilyen...viszont ennek kezelése már intelligenciát igényel...a sírigtartó hűség elég nyögvenyelős találmány... a többszázezer éves evolúciós bélyeget pár évszázad alatt nem tudjuk jól(mondjuk civilizáltan) kezelni..


majd, egyszer eljön az az idő is... addig? hát tessék továbbra is próbálkozni..


sok sikert.

2012. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te akkor ultra mega giga ikrek vagy.Én is ikrek vagyok,de skorpió az aszcendensem,meg a bikához is eléggé közel állok születésben,úgyhogy szerencsére nekem nincs ilyen nehéz helyzetem.Fogadjunk,hogy ikrek vagy,ikrek az aszcendensed és a holdjegyed is.Ne aggódj,biztos találsz olyan pasit,aki levesz majd a lábáról.
2012. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!