Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem eltartja a családot,...

A férjem eltartja a családot, ezért megérdemel néha egy finom vacsorát és nyugis estét - ez tényleg nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok gyed-en, és mivel "jó" babám van, így néha van időm összeütni valami különlegességet, finomat. A háztartással is végzek szinte mindig.


Barátnőm szerint ez hiba, egyenjogúság van, én is dolgozok egész nap a gyerekkel, este nekem járna a pihenés. De miért? Én még emlékszek rá, milyen jó volt egy fárasztó munkanap után bedőlni az ágyba és semmit nem csinálni. Ha én nem szakadok meg, miért baj? Nemsokára úgyis visszamegyek dolgozni, akkor már nem lesz erre időm és energiám.


Ha el vagyok maradva, akkor persze segít és szó nélkül foglalkozik a lányunkkal, mehetek ahová akarok az ő munkaidején kívül, szóval nagyon jó férj és apa.


Miért baj, hogy néha kicsit kényeztetem és értékelem?


2012. aug. 25. 16:42
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne gáz? Remek házasságban élsz, sokan vannak akik ilyenről csak álmodni tudnak. Ne hallgass a barátnődre, h*lyeségeket hord össze. Ha meg még élvezed is akkor végképp nem mondhatja azt hogy ez gáz meg hogy hiba.
2012. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem, a barátnőid nem szoktak enni? Vagy mindig rendelik az ételt?
2012. aug. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

Szóval az elvárható, hogy ő napi 10-12 órát dolgozik és eltart minket, minden este foglalkozik a gyerekkel, de az már elkényeztetés hogy AMIKOR KEDVEM VAN akkor főzök neki valami finomat?


Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam hogy más hogy gondolja. Nem akarom, hogy 5 év múlva ezért váljunk el. Úgy tűnik, az lesz a vége :-( Miért így vannak bekötve a férfiak?

2012. aug. 25. 17:00
 14/44 anonim ***** válasza:
88%
OFF:Valaki szeret lepontozgatni???
2012. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
80%

Nem csinálok nagy ügyet a háztartásból a 2 és 4 éves gyerekek mellett, kétnaponta felmosás, mosás, főzés azért belefér. Pihenni is ráérek.

Én speciel azért szoktam főzni, mert enni akarok. Nem tudom, mennyi idős a babád, de néha békén kell hagyni, nem kell neki 0-24-ben szórakoztatni, ha van időd mellette, akkor miért ne főzőcskézhetnél?

A barátnőd furán gondolkodik, mert a gyerek nem munka, az életed része lesz még nagyon sokáig. Persze, fárasztó meg idegtépő, de még 20 évig biztos ez lesz, csak nem a pelenkacsere lesz a munka, hanem máshogy kell majd vele foglalkozni. Vagy majd ha ledolgozza a barátnőd a napi 8 órát, akkor már nem hallgatja meg a gyereket, hogy mi volt az oviban, mert ő pihenni akar???

2012. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
32%

Inkább dicséreteket írjatok!


A kérdező azért írta ki ezt a kérdést mert dicséreteket vár.


Fantasztikus és csodálatos vagy kérdező!

Bárcsak minden nő olyan lenne mint te.

2012. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
32%

Miért válnátok el? :D

Mert pár gyermektelen, egyedülálló, feminista élharcos azt mondja? :D

Azoknak szar élete lesz, ha valaki elveszi őket. Folyamatosan megy majd a vita, hogy a partnerük dolgozik, ők otthon vannak de egy fűszálat nem tesznek majd keresztbe, amíg a gyerek alszik.

Ha neked ez így jó, örömödet leled benne és nem tartod kimerítőnek, miért ne?

Az meg megint csak baromság, hogy a férjed el fogja várni tőled. Biztosan intelligens férfi, meg fogja érteni, hogy te is dolgozol, nem otthon vagy egész nap.

2012. aug. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
29%
A barátnőd egy besavanyodott frigid szűzkur-va, akinek soha, senki nem fogja beakasztani.
2012. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
69%
Képzeljétek el, ismerek olyan férfiakat, akik - tudom, azt fogjátok hinni, ugratás - főznek magukra. És azt hozzák be enni. És senki nem állja körbe őket csodálkozva, hogy esznek.
2012. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, igazad van. Bámulatos ember vagy. Írok a Fókusznak, hogy csináljanak rólad riportot.
2012. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!