Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem eltartja a családot,...

A férjem eltartja a családot, ezért megérdemel néha egy finom vacsorát és nyugis estét - ez tényleg nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok gyed-en, és mivel "jó" babám van, így néha van időm összeütni valami különlegességet, finomat. A háztartással is végzek szinte mindig.


Barátnőm szerint ez hiba, egyenjogúság van, én is dolgozok egész nap a gyerekkel, este nekem járna a pihenés. De miért? Én még emlékszek rá, milyen jó volt egy fárasztó munkanap után bedőlni az ágyba és semmit nem csinálni. Ha én nem szakadok meg, miért baj? Nemsokára úgyis visszamegyek dolgozni, akkor már nem lesz erre időm és energiám.


Ha el vagyok maradva, akkor persze segít és szó nélkül foglalkozik a lányunkkal, mehetek ahová akarok az ő munkaidején kívül, szóval nagyon jó férj és apa.


Miért baj, hogy néha kicsit kényeztetem és értékelem?


2012. aug. 25. 16:42
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
27%
Kérdezőt azonnal felterjeszteni a kiváló anya és feleség érdemérem gyémánt fokozatára!
2012. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
31%
Milyen egzotikus dologról beszélsz?
2012. aug. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy kényezteted, és értékeled, sőt, így kellene ennek lenni, és én is így szeretném ha lennénk a férjemmel (ha lesz egyáltalán). Persze nem árt, ha ez oda-vissza működik (általába véve gondolom, nem rátok értem hisz nálatok a leírtak alapján megvan az egyensúly). Miért ne szeretehetné és tisztelhetné igazán egymást két ember, ez talán kiment a divatból?
2012. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
86%
"sok nő bekamuzza a férjének hogy semmire sincs ideje a gyerek mellett" hát az első 8 hónapban nem is nagyon volt időm, mert ordított, ha nem látott. Végig ordította a pisilést, tusolást, főzést, mindent. 20 hónap múlva jött a következő, ugyanígy, csak ő legalább aludt nappal. Elhiheted, hogy van, aki nem kamuzik, hanem tapad rá a gyerek egész nap. Mióta a kicsi is elmúlt 1,5 éves, arany életem van, de addig sosem aludtak egyszerre, éjjel is felkeltem átlag ötször. Az egy nyugis baba az főnyeremény, az lenne gáz, ha nem lenne időd mellette.
2012. aug. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Audrey80: sosem értettem, hogy ha valakinek semmire nincs ideje 1 gyerek mellett, miért vállal még egyet kis korkülönbséggel? Nem kötekedni akarok, de tényleg nem értem.
2012. aug. 25. 18:32
 36/44 anonim ***** válasza:
76%
mondjuk mert voltam olyan h.lye, hogy aláírtam a szocpolt 8 évre és nem hittem, hogy első próbálkozásra összejön a gyerek. Persze, ha alám tettek volna egy lakást a szüleim, akkor nem lett volna sürgető a kis korkül. Amúgy meg a korom is sürgetett. Előre szerinted tudhatja valaki, hogy mennyire lesz nehéz a babával vagy hogy milyen természete lesz? Az ordítós gyerekem mára szépen eljátszik magában, valahogy náluk a babakor volt nehéz, utána meg könnyebb.
2012. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 Nanamia ***** válasza:

Audrey80: teljesen igazad van. Nálunk most az 1 hós picuri ilyen sírós sajna. Nem minden nap, de nagy átlagban igen. Ehhez képest a nagylánynak hangja se volt...


Én nem főzök mindig, mivel amiket csinálok az általában 2 napig kibírja (ha van leves is, az 3 napig).

Nem "vágtam hátast" attól, hogy a kérdező csinál valami különlegeset. Mi például nagyon imádunk kipróbálni új ízeket, és rendszeresen különösebb kajákat csinálok. De az is megesik, hogy megvárom a páromat és együtt dobjuk össze, mert szeret velem a konyhában matatni. :D

2012. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?? Én úgy is mindennap főzök, hogy dolgozom, hát még ha otthon lennék, nem lenne képem valahogy egy szendvicset elétolni ha fáradtan megjön a munkából...
2012. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Tényleg, a szocpolt. Ezt elfelejtettem, bocsánat. Mondjuk normálisan is meg lehetett volna írni, na mindegy. Azt senki nem tudja előre, hogy milyen gyereke lesz, ez igaz.


A szüleim tényleg alámtoltak eg lakást. 16 voltam, az öcséim 12k amikor autóbalesetben meghaltak a szüleink. A biztosító kifizette a hitelt, de a rezsit nekünk kelett, onnantól dolgoztam. De jó nekem, hogy nem kellett szocpol.

2012. aug. 25. 19:06
 40/44 anonim ***** válasza:
70%
Azért mégsem lehet annyira idilli a családod, ha a szombat délutánodat a Gyk-n töltod...
2012. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!