Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak a gyerekes...

Miért panaszkodnak a gyerekes szülők?

Figyelt kérdés

Hiszen ők vállalták, ők akarták az egy, kettő vagy esetleg több gyeremeket. Akkor miért kell pl. ilyeneket kiírni: "Vagy is ház+kisgyerek+baba ami iszonyat munka nekem, éjszakázás egyiktöl a másik gyerekig, nappal a kicsi szoptatása+nagy nevelése+házimuka. Segítség még egy pici sem."

Egy gyerek nagy felelősség és mellette ugyanúgy el kell látni a többi teendőt. Ezt tudja mindenki akkor is, amikor összehozzák a gyereket. Akkor vagy ne vállaljanak gyereket, vagy ne panaszkodjanak, hiszen tudták jól, hogy mi jár egy gyermekkel.


2012. aug. 25. 18:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
65%
Te még nem panaszkodtál a munkádra, párkapcsolatodra stb.? Hát te se tedd, mert tudod mivel jár. Attól még nem utáljuk, mert néha nehéz, de mindenkinek jó néha kicsit panaszkodni.
2012. aug. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%

Mert ők is gyerekek. Sőtt annyi eszük sincs. Olykor egy ovodás okosabb, mint a felnőttek. Felelőtlen, buta emberek. Ezek vannak most tele adóssággal, anyagi gondokkal, lakhatási gondal, stb.

Buták és kész, ennyire egyszerű.

2012. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
amugy , nekem a gyermeknevelés játszva ment. sőtt, amikor meg hallottam a csecsem halálozást, szinte nem is aludtam mélyen másfél évig.
2012. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

2.

A kérdésben hol látsz te anyagi gondokat, hiteleket? Inkább a megsokasodott teendőkre értette szerintem.

2012. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem csak a megsokasodott teendőkre értettem, az csak egy példa volt.
2012. aug. 25. 19:07
 6/22 anonim ***** válasza:
69%

a gyermeknevelés , egyrészt anyagi felelősség is, elég sokba van. másrészt éjszakázás, rendszeresség.

Egy csecsemőnek, napi 4-5 pelus esetleg kitart, majd ugye a ruha, a badi az kb két hét, sorolhatnám. majd éjszakázás, föllétek, stb. nem is olyan egyszerű. sokszor nekem inkább az tünik föl , hogy amikor megszületik egy csecsemő és mindenki örül neki és aggódik, majd fölteszik itt a nagybetűs kérdést, 1-2 éves gyermekkel akar elválni.

2012. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

minden teendőt föl kell válalni. beosztani a napot.

én pl, úgy alakítottam ki, amikor a nejem nem volt itthon, hogy reggeli mindig abban az időben, majd elfoglaltság , többrétűen, majd adott időben ebéd, majd alvás. közben mesemondás, stb. majd tudtam miko ébred, addig sok mindent tudtam csinálni, majd este szintén így, de főleg a rendszerességre való szoktatás ami könnyít és tapasztalat.

2012. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha "csak úgy", azt nem tudom.

De ha hasonló helyzetben lévő anyukáknak panaszkodik, akkor szerintem arra számít hogy nekik van valami trükkjük, ami nekik is beválik.


Amúgy meg manapság itthon mindenki panaszkodik, ez a divat :-)

2012. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%
Egy gyerek nevelése mindig is fáradságos lesz. Ha a te logikádat követnénk, nem szülne senki, mert egyszerűbb lenne mindenkinek az élete. Sok nehézség van, de nagyon sok jó is. Ha te csak a panaszkodást hallod meg az már a te problémád, egyébként gondolom ez a napi gyerekellenes kérdés. Te miért panaszkodsz az ő panaszkodásukra?
2012. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

minden fáradságot, el mulaszt egy mosoly.vagy , ő maga a gyermek. de azt tennéd föl kérdésnek ez helyett, hogy miért van, hogy akiért annyit panaszkodnak, azt később tönkrevágják egy jó kis válással.

arról nem panaszkodik senki, hogy a gyermekpszichológzsnak mennyi dolga van, amikor a gyermeket kicsinálják, hogy nyugtatózni kell, majd tizenévesen alkoholista, drogozik stb. erről kellene panaszkodni. amikor az új drogokat már skolában használják, sőtt árulják,ezen kellene itt nyavajogni. amugy meg aki nem jó szölőnek, ne szüljön gyermeket.

azt kellene kivesézni amikor egy 14 éves gyerek 9 milissel jár és drogdíler. vagy olyan alkoholista, hogy ... .pl

2012. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!