Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kaptad a legnagyobb...

Miért kaptad a legnagyobb büntetést gyerekkorodban otthon?

Figyelt kérdés
Mit csináltál és milyen büntit kaptál érte?

2012. aug. 26. 12:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
84%
Hát még 4.es koromban szolfézsórán mindig visszabeszéltünk a tanárnak én meg különösen. Karácsonyi szünet előtt mondta,hogy majd szeretne beszélni anyukámmal. Persze nem mondtam meg majd januárban felhívta anyát. Akkor nagyon megvert anya fakanállal. De amúgy mindig kaptam egy-egy árva pofont,mikor 7.ben félévkor négyesre álltam matekból anya körbekergetett a házba és meg is pofozott. :D Azóta jót röhögök mikor "nosztalgiából" felemeli a kezét,hogy megpofozzon és elkezdek röhögni :D
2012. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
84%

a legnagyobb büntetés az volt mikor egyszer a tesómmal kiszórtunk mindenféle játékot a szobában és nem pakoltuk el, anyu meg fogott egy zsákot, belerakta az összeset és nem láttuk őket többet :(

mondjuk azóta is éppolyan rendetlen vagyok, nem bírom rávenni magam hogy minden kis vacakot rögtön elpakoljak

2012. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
71%
Kisebb koromban elfelejtettem aláíratni a matek egyesem. A suliban jutott eszembe, szóval aláírtam én :-D kérdezte a tanár, hogy ezt anyukád írta? én meg rávágtam, hogy igen. Csakhogy a vén asszony nem hitt nekem. Felhívott vezetékes telefonon én vettem fel, anyu fürdött. Később visszahívott én porszívóztam. Persze anyunak nem említettem mért keresi. Aztán végülis azért vert meg a porszîvó csővel, mert nem szóltam neki, hogy füllentsen :DDDD mondjuk engem nem vertek soha, mert nem volt rám hatással, szeretem a fájdalmat :-D
2012. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
73%
8,vagy 9 éves lehettem.A nénémnek éppen tapétázták a szobáját,nagyon drága,fehér tapéta volt.Én bemásztam a szekrény mögé és ráírtam a falra,hogy "a qurva életbe".Ezek után kisunnyogtam.Majd pár perc múlva a néném felordított,hogy "A qurva életbe!" és elkezdett kergetni.Amikor utolértek,kaptam pár taslit,végül a mamám kukoricára térdeltetett egy Szűz Mária kép elé és kiment a szobából.Gondolhatjátok,hogy hány percig maradtam ott.
2012. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem a szülőket...hazajön a gyerek este egy végigaggódott nap után, meg van ijedve a hangulattól, és még jól meg is verem...szerető légkör.
2012. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
76%

ejjjha...számomra elképesztő a sok verés...nálunk ilyenek voltak, hogy mikor kicsik voltunk hugommal, veszekedtünk vmi kinderfigura nagyságu müanyag babán...apu meg megunva ezt, kihajította...aztán sírtunk hogy jajj a babucink...másnap megtaláltuk lent az utcán:D

vagy pl, hogy hugom nem vette fel a telefont, nem tudta apu elérni, nem tudta mi van vele....kb 15-17 lehetett...hazajött és apu kettétörte a telefonját...mert hogy neki akkor nem is kell telefon...

vagy hogy anyu, már nagyon unta, hogy folyton gép előtt ülünk és vita van belőle, hogy ki mikor...akkor még nagy cucc volt az internet:D aztán anyu kivette a kábelt a monitorbol és kész...bár sokszor kivette számunkra logikátlanul...

a szobafogságok sose tartottak sokáig...tv-től eltiltva sose voltunk...hugom mondjuk, mikor megbukott, akkor egész nyáron nem mehetett sehova...csak velünk nyaralni, amúgy az egész nyarát a házban, illetve max a kertben töltötte...az mondjuk sz*r volt neki, de igazuk volt anyuéknak...annyit kérdezték, hogy mi lesz, mutassa az ellenörzőjét (persze a jegyeket nem irta bele...)...lehetősége lett volna javítani, nem megbukni..mégis kakált rá...

a lényeg a lényeg, hogy minket sose ütöttek meg, komolyabb büntetés is ezek voltak...rendes, normális emberek vagyunk....igaz, a mi szüleinknél jobbat kivánni se lehetne!

24L

2012. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
70%

hát én is kaptam nem egyszer verést,rendetlenség volt a szobámba mindig,apám hozzám baszott ezt azt,és akkor már 17 voltam,kisebb koromba hisztiztem vmiért,olyan 5-6 éves lehettem,megfogott a kezemnél fogva végigráncigált a földön,és beleb*szott a kádba és hideg vízzel lezuhiztatott,volt,h fakanalat tört szét rajtam,azt nem tudom,h miért,sokszor volt,h vitáztunk tesvéreimmel,mindig én kapta olyan nyakleveseket,h csak zúgott a fülem utána,később,mikor nagyobb lettem,már nem mert bántani,mert neki mentem ,a legnagyobb büntetés nem tudom,h mi volt,nem voltam rossz tanuló,se rossz gyerek,csak voltak hülye mániáim,h magamnak akarok rendet rakni,cipőt takarítani,és ha más csinálta meg helyettem,akkor hisztiztem,ezért mindig megvert,de ettől függetlenül sose utáltam,pedig tudom,h igazságtalan volt néha,amit kaptam

20/l

2012. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 7-8 éves lehettem és a barátnőmmel bicajjal átmentünk az egyik rokonához a szomszéd utcába. Otthon nem szóltam, hogy elmegyek a 'látómezőből'. Aztán anyukám megtudta és fakanállal jött utánam. Egyet kettőt a fenekemre húzott, hogy többer ilyet ne csináljak.


A másiknál nem volt "verés", de a mai napig emlékszem rá, mert nagyon leszidott az anyukám. Ketten sétáltunk hazafelé és találkouztunk egy ismerőssel. Elkezdtek beszélgetni anyukámmal. Én pedig türelmetlen voltam és mondogattam anyukámnak, hogy mikor megyünk már, mikor megyünk már. Amikor pedig megint kettesben lettünk, akkor nagyon leszidott, hogy nem szabad beleszólni a felnőttek beszélgetésébe.

2012. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
84%
Sok mindenért, kiskoromban sokat voltam a mamáméknál, és mindig elrejtettem a cigijüket, vagy beledobtam a folyóba, vagy kukába, vagy elrejtettem az erdőbe. Nem akartam, hogy cigizzenek, és tudtam, hogy nekem volt igazam, pedig nem hittek nekem, voltam talán 4 éves, és 9 éves koromig csináltam. És most meg a papám meghalt tüdőrákban...
2012. dec. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
80%
Elég szomorú, hogy egyesek azt hiszik, veréssel kell embert nevelni egy gyerekből. A verés, testi fenyítés sosem jó megoldás semmire.
2012. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!