Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szülő itt, aki...

Van olyan szülő itt, aki utálja a gyerekét?

Figyelt kérdés
Ezt csak azért kérdezem, mert nagyon sok fiatal ír, hogy a szülei utálják, és rosszul bánnak velük. Na, de soha nem olvastam még olyan kérdést, hogy egy szülő írt, mert utálja a gyerekét.
2009. júl. 25. 19:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
:) jogos!:) Ezt az "utálatot" tinédzser kornak is nevezik.
2009. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Igen teljesen jogos az elsö válasz, ezt csak a tinik mondják, a szülök, nem hiszem h. utálják öket, csak féltik, .. tiltják.. stb.. mert szeretik öket ez van.
2009. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

en kisem tudom mondani hogy mennyire imädom a kisfiamat.:)

azonban ne felejtsük el hogy azok az anyäk akik eldobjäk babäjukat,beadjäk intezetben,sok esetbe kinozzäk öket szo szerint..azokban 1 %szeretet sincsen.ki tudja lehet ittis van ilyen..ugyse irnä be ide hidd el,felne a sok valasztol.

2009. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Engem apám lenéz, lánynak születtem, öcsémet mindenben támogatja, még a hülyeségben is megpártolja. Nekem azt se ismeri el, hogy értek ahhoz, amiből diplomám lesz, lehülyéz, többször ütött már meg, anyuval se bánik jól, tegnap a határán voltam, hogy megverjem, amit művelt, anyut majdnem baleset érte apám miatt, és még anyut hibáztatta, meg engem.


Nem tudom, mi ez apámtól, de biztos, hogy nem szeretet. (24 éves vagyok)

2009. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Elhiszem, hogy vannak borzalmas szülők, azokat a gyerekeket meg is értem, és sajnálom is, de elég sűrűn alaptalan.

Azt végképp nem értem, sokan pozitívan állnak a gyerek vállaláshoz, szeretik, akarják, hogy tudnak ennyire negatív irányba változni?

2009. júl. 25. 20:07
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
egyik volt osztálytársam szemébe azt mondta az anyja, gyűlöli, szegény lány hónapokon át szenvedett, aztán elballagtunk és állítólag normalizálódott a helyzet
2009. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

"Azt végképp nem értem, sokan pozitívan állnak a gyerek vállaláshoz, szeretik, akarják, hogy tudnak ennyire negatív irányba változni?"

Ezaz! Ez a probléma nagyon sok helyen. Aztán még lehetőség az hogy kissebségi vagy nem jól védekezett. Ez a 3 lehetőség van arra, hogy egy felnőttnek ugy van gyereke, hogy nem szereti, veri, stb...


És hogy ne offoljak: Akik utálják a gyerekeket, tuti nem ide járkálnak, meg tuti nem válaszolnak a kérdésre :)) Talán még maguknak sem ismerik be! :S :))

2009. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Az, hogy valaki kisebbségi, indok arra, hogy ne szeresse és verje a gyerekét?? Érdekes hozzáállás.
2009. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

Az én fiam 18 és teli van piercing-el ennek ellenére nem vagyunk egy hullámhosszon, a megjelenés is rémisztő vele

régebben a buszon is megijedtek tőle a munkatársaim meg egyenesen meglepődtek mert van aki kiskorától ismeri a fiam.

2009. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
20:32 annak ellenére nem vagytok egy hullámhosszon, hogy tele van piercingekkel? Egyébként ettől Te utálod Őt???
2009. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!