Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szülő itt, aki...

Van olyan szülő itt, aki utálja a gyerekét?

Figyelt kérdés
Ezt csak azért kérdezem, mert nagyon sok fiatal ír, hogy a szülei utálják, és rosszul bánnak velük. Na, de soha nem olvastam még olyan kérdést, hogy egy szülő írt, mert utálja a gyerekét.
2009. júl. 25. 19:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
81%
Aki elpoénkodja ezt a kérdést, az örüljön, hogy neki jó szülők jutottak.
2009. júl. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A lánym apja konkrétan megmondta, hogy utálni fogja a lányát, mert pár félrelépése miatt nem vagyok hajlandó vele újra összeköltözni. Csak azt nem tudom, hogy mi köze van ennek a lányunkhoz?? És sajnos be is tartja, mert hónapo óta nem jön és nem látogatja a lányát.
2009. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Sajnálom azt, akinek ez vicces.


Nem tudom, hogy miért nem törődik a lányával az apa, miért kell ezt így kijelenteni.

2009. júl. 25. 22:38
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Nemrég mesélte a barátnőm,hogy a nagynénje mennyire gonosz ember.Ő hallotta,hogy a nagynénje mondta a barátnőm anyjának,hogy sajnálta,hogy a fia kiszabadult a börtönből..Meg is mondta a fiának,ha az anyja döntése számított volna,ő életfogytiglant adott volna neki,mert így nincs vele gondja...Ezek szerint sajnos vannak olyan szülők akik tényleg utálják a gyereküket.
2009. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
szégyen, de sajnos tényleg vannak olyan szülőnek éppen nem nevezhető egyedek, akik utálják a gyereküket. vegyük példának apámat. na ő utál engem. évek óta szóba sem áll velem, holott SOHA SEMMI rosszat nem tettem..csak tükröt tartottam számára. 25/nő
2009. júl. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyám többször a szemembe vágta, hogy utál. Hogy miért? Na kapaszkodjatok: apám fiút szeretett volna, de én lány lettem. Ezért részegen mindig anyámat csesztette, aki ezért engem utált, mert miattam van minden...értitek, ugye?

az jó, mert én nem.

A kisfiam szerelemben született egy éve, a párom most mérgében egy vita alkalmával kifejtette, hogy apasági tesztet fog csináltatni, mert nem ő a gyerek apja!!!

DE Ő SZERETI! aha.

ha meg akart bántani, hát megbántott, de nincs az az isten, amiért a gyerekemet így megbántanám.

És azt sem fogom rajta "megbosszulni", hogy az apja ilyen. Mert ő nem az apja, meg nem én vagyok, hanem egy önálló kis emberke.

Amúgy meg tényleg van benne valami, hogy sok kamasz írja, hogy így-úgy utálja a szüleit. Majd elmúlik:-)))

Később már nem utálja az ember, mert a kamaszkor elmúltával csökkennek-megszűnnek a gondok, vagy nem szűnnek meg, de a kamaszból felnőtt lesz, és lassan megtanulja kezelni a helyzetet.

A gyermeküket nem szerető szülők meg tényleg nem fogják ideírni. ugyan már, mit válaszolnátok egy ilyen dumára:

"utálom a fiamat, mert nagy a füle, mindig kettest hoz matekból és jobb női vannak, mint nekem valaha?"

2009. júl. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Annyi mindent bevállaltak már itt emberek, gondoltam hátha. :)
2009. júl. 26. 09:49
 18/20 anonim ***** válasza:
93%

az én anyámnak hetek óta egy jó szava sincs hozzám, csak a cseszegetés, hogy mit kéne csinálnom, miért nem csináltam meg, és mellesleg sokszor azt mondja, gusztustalan vagyok (bőrbetegség). ezen kívül tegnap teljesen udvariasan kérni akartam tőle, hogy engedje meg, hogy a barátomnál aludhassak, erre ő elkezdett velem üvöltözni, hogy én milyen egy sz*r vagyok, meg r*banc meg k*rva, merthogy miért akarok én ilyet. szerinte gépfüggő vagyok, ezzel is folyamatosan piszkál, hogy "jaj mivan, kijöttél enni, mert épp nem ír egyik netes ismerősöd sem?". és annak ellenére, hogy 17 éves vagyok, két héttel ezelőtt a Mc Donald's kellős közepén vert meg, mert szerinte nem a megfelelő hangsúllyal szóltam hozzá.


ez szerintetek szeretet?


én nagyon örülök, hogy van egy apám, aki többnyire kiáll mellettem, engedékenyebb, és olykor megpróbálja rendbetenni anyámat, bár kevés sikerrel.

2009. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim nem tették túl magasra a lécet velem kapcsolatban. Már pár évesen megkaptam, hogy "lesz belőlem egy utcaseprő". Azóta is hasonló "kedves" kifejezésekkel illetnek. Észre se akarják venni, mi mindenhez értek. A sírás környékez, mikor látok más szülőket büszkének lenni a gyerekükre.
2009. júl. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Sajnálattal olvasom. :(

Én is bőrbeteg vagyok (pikkelysömör), apám poénból piszkált, de rossz volt. :(

Nekem se túl jó apám van, iszik, ha otthon van és adósságot csinál. :( Azért szeret, de jobban is törhetné magát, hogy ezt lássam rajta.

Nem is érdekli, hogy suliba mentem, mert már nem jár utánam pénz. :/

2009. júl. 26. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!