Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért mondja a...

Szerintetek miért mondja a legtöbb férfi, hogy a szülés nem nagy dolog?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 15:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
Én nő vagyok, de egyetértek velük. Olyan szempontból, hogy több milliárdnyi nő szül a világon, és a legtöbbnek ez probléma nélkül sikerül. A szülés nem a nő érdeme, az megtörénik akár akarja, akár nem. Igen fájdalmas, és nehéz a 9 hónap is, de a világon rengeteg fájdalmas és nehéz dolog van még a szülésen kívül. A másik ok meg, hogy sok nő felsőbbrendűnek érzi magát csak azért mert ő szült.
2012. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem kihordani sokkal nagyobb dolog.
2012. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%

Nő vagyok, de szerintem se nagy dolog. Régen egy nő sok gyereket szült, mellette kemény fizikai munka aztán mégse voltak elájulva maguktól. Az az élet rendje, hogy a nő szül, a pasi meg nem. Igen, nem könnyű a 9 hónap sem, az sem, hogy a nő hízik x kilót, igenis szar, hogy egy nő életét jobban befolyásolja a gyerek, de ez van. Az meg hogy fáj nagy kaland, ki lehet bírni, ahogyan több millió nő kibírja naponta. Aki annyira hisztizik az is sokszor megszüli a másodikat is. A női agy ilyen, akkor fáj, de utána mintha törlődne.

Szóval szülni nem nagy dolog, tisztességes embert nevelni már annál inkább.

2012. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
21%
nőnek lenni nagyon nehéz dolog, de pasinak lenni nem nagy dolog.
2012. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam egyetlen férfitól sem ezt. Sőt, akik esetleg benn voltak a szülésnél, pont az ellenkezőjét mondták. Rossz helyen járkálsz, ha ilyeneket hallasz.
2012. aug. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
Én ismerős férfitól soha nem hallottam, olvastam viszont egyszer egy orvos (!) könyvét, és azon fanyalog, hogy miért csinálnak a nők ebből nagy ügyet, amikor nem fájhat ez annyira... na őt kedvem lenne tökönrúgni aztán csodálkozni, hogy mit vinnyog, kizárt, hogy ez annyira fájna. Mondjuk a könyve alapján ő kőbunkó volt minden másban is.
2012. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
65%

Nő vagyok és egyetértek azzal,hogy ez nem olyan nagy teljesítmény.

A gyerek nem marad a méhben,akkor sem,ha az anya nem nyom. Azt meg egyenesen undorítónak tartom,hogy sok nő ezt emlegeti föl,hogy ő már szült és ő az atya úr isten.

2012. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (jelzem, saját vélemény, nem voltam még férfi :D) nem azt mondják, hogy nem nagy dolog, hanem hogy természetes. Sajnos sok nőn azt látom, hogy úgy csinálnak, mintha ők lennének az elsők, akik valaha szültek az emberiség történetében és attól a pillanattól, hogy kiderül hogy terhesek már semmire nem hajlandóak és minden pillanatuk erről szól.
2012. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nekem még egyetlen férfi ismerősöm sem mondott ilyesmit.


egyébként a szülés már csak hab a tortán, a kihordás az igazi meló. de ezzel együtt nagyon szép is. nem fogom elvárni a páromtól, h lábujjhegyen járjon, és még a popómat is kitörölje, de mivel van egy betegségem, ami miatt nehezedik a dolog, így annyit azért kérek tőle, h segítsen úgy megélni ezt az időszakot, h ne legyen teher.

2012. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
54%
Mert még nem próbálta.
2012. aug. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!