Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Gyereket kellene szülnöd...

"Gyereket kellene szülnöd hogy lekösd magad" Erre mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ma volt egy összejövetel ahol ott volt az unokanővérem is akinek 2 hónapos a babája. Ahogy dajkáltam megszólalt az egyik rokon, hogy "Neked is kellene már hogy lekösd magad" mert pályakezdő munkanélküli vagyok, mondjuk van egy örökölt lakásom, de még párom sincs, komolyabb kapcsolatom sem igazán volt, és akkor jön ilyen szöveggel. Persze szeretnék, de van annyi eszem hogy ilyen helyzetben ne szüljek, meg hát ugye egyedül nem si lehet gyereket "csinálni"...De milyen szöveg ez már?
2012. aug. 26. 21:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

ja tehát azt mondanám mosolyogva, ha szeretem az illetőt:

"bizony, én is várom már" :)

2012. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%
Én azt válaszolám neki, hogy talán törődjön a maga dolgával. Csak azért, mert ő szült, másnak még nem kötelező.
2012. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ava87 ***** válasza:
100%

Hmm, ha én nem tudok mit kezdeni magammal, akkor berakok egy filmet, de az tuti, hogy unalmamban nem kezdek bele gyereknemzésbe.

Elment az esze annak, aki ilyen tanácsot osztogat. Pláne, ha tudja azt is, hogy egyedülálló vagy. Ezt mégis hogy gondolta? Kölcsönadja addig a férjét, vagy hoz valami tenyészcsődört?

2012. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
61%

Én is kapom az ilyen "vicceket" és célozgatásokat, bár nekem van párom.

Az elején még udvariasan mosolyogtam vagy elengedtem a fülem mellett. Most már inkább viccesre veszem. Olyanokat szoktam mondani, hogy "jó, akkor gyere Kedvesem menjünk gyereket csinálni" meg hasonlók.

2012. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!