Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek beszélget a párotok?

Veletek beszélget a párotok?

Figyelt kérdés

Igényelném a beszélgetést, annak ellenére, hogy a családomban csak akkor szokás beszélgetni, ha szidják egymást. Nekem mégis fontos, hogy meg tudjam beszélni az érzéseimet a másikkal, és ugyanúgy meghallgatom. Eleget fojtottam magamba, mert kevés barátom van/volt, és általában mindig én voltam a hallgató fél.

A párom nem beszél semmit magáról, ismerőseinek meg olyanokat megír/elmond, amikről nekem sosem beszél. Nagyon sokszor kértem, beszélgessünk többet. Napközben nincs rá idő, este neki nincs kedve. Néha belemegy, de úgy, hogy: "Jól van, beszélgessünk!" mindezt gúnyosan. Meg kifakad, miért kell MINDIG beszélgetni? Mikor sosem beszélgetünk. :( Napi 10 perccel is beérném. Ehelyett magamban őrlődöm. Sokszor érzem magam rosszul fizikailag, szédülök, fáj valamim, akkor is inkább ideges, hogy megint mi bajod? Ha valami miatt sírok, nem vigasztal meg. Régebben nem volt ennyire közömbös.


2012. aug. 28. 13:57
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ezzel nekem is gondjaim voltak,hasonló helyzetben vagyok,mint de.Mi szerencsére beszélgetünk,meg is halnék,ha nem,két percig nem bírnám ki.Harcold ki,hogy foglalkozzon veled.Ha meg nem megy,akkor nem érdemes tovább vele maradni,mert nem jó semmire az egész.
2012. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!