Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párotok vkivel beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok vkivel beszélget facebook-on, érdekel, hogy ki az? Vagy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Perszehogy érdekelne, amúgy akinek van kapcsolata azoknak a facebook szerintem nem nagyon ajánlatos. Nagyon sok pár veszekszik ezmiatt. hogy kiket lajkolgat meg kikkel irkod, kiket jelöl be stb.. és már a csapból is a facebook folyik -.-'
2012. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem érdekel
2012. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Engem nem szokott érdekelni, mivel tudom, hogy a facebookon max az edzőtársainak ír időpontváltozásokról meg hasonlókról. De ezt is magától mondta, nem turkáltam bele, csak mondta, hogy "majd megbeszélem xyal facebookon, hogy tegyük át az edzést" stb. Nem nagyon szeret neten beszélgetni senkivel, velem se, ő élőben keresi a barátait és engem, szóval nem mondhatnám, hogy annyira érdekelne, vagy aggódnék ezen.

20L

2012. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát persze,hogy érdekel, mert általában ott csajozik.
2012. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam kérdezni de nem azért mert csajozna v valami csak szinte minden ismerősét ismerem és megkérdem h kivel beszél és ha ismerem akk megkérdem mi van vele, jól van-e ha nem ismerem akk meg elmagyarázza hh ki az. De ő is ugyan így megkérdi h kivel beszélek meg h mi van vele...stb
2012. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lesz@rom
2012. márc. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En is letoroltem a facebookom, mert a parom irto feltekeny volt, na meg nekem sem tetszett neha h miket lajkolgatott..foleg ha lanyok keei.

Neha viszont, szerintem szerencses esetben, ha van akkora bizalom es szeretet egy kapcsolatban akkor nem okoz problemat s barki barkinek ir, nem figyelemre melto.

Mi amiota leotorltuk, vege lett a veszekedeseknek. addig napi szinten voltak, foleg neki feltekenyseg miatt, mert vki likeolgatta a kepem.

Uh...kapcsolattol fugg

2012. márc. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm az exével beszélget néha, emiatt állandó a vita. azon gondolkoztam törölni kéne mindkettőnk profilját a piccsába.
2015. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!