Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néha nektek is van olyanotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha nektek is van olyanotok, hogy a párotok az őrületbe kerget azzal,2-3 napig nem tudsz vele beszélni, aztán meg mintha semmi se történt volna beszélget veled?

Figyelt kérdés
Persze nem arra gondolok, hogy már csajjal van, hanem pl haverokkal elmegy valahová meg ilyenek.
2010. máj. 2. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mert én nem vagyok éretlen párfüggő... Gondolom megbeszéli velem hogy most nem tudunk beszélni pár napig. Aztán mégis mit csináljon amikor hazajön? Vegyen nekem ajándékot és boruljon a lábamhoz hogy megint lát?
2010. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagytok házasok, hagyd élni, te se örülnél ha nem lenne pár nap nyugtod, így elmarod magadtól.
2010. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!