Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötletek romantikus programhoz?

Ötletek romantikus programhoz?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Imádjuk egymást, de egyikünk sem az a romantikus tipus. Most mégis úgy érzem, hogy talán egy kis romantika még szorosabbra fűzné a kettőnk kapcsolatát, csak az a baj, hogy ötletem sincs mivel dobhatnám fel a szürke hétköznapokat. :(

Van valakinek valami jó ötlete,ami nem drága? Titeket mivel szokott meglepni a párotok?

22/N


2012. aug. 28. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Meglep amikor olyan mintha vak lenne, bár ez nyilván nem romantika
2012. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menjetek el vacsorázni hajó nyitott teraszán,amíg jó idő van!
2012. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mekkora városban/faluban éltek? Otthoni vagy kinti programot szeretnél inkább?
2012. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kis város, semmi érdekes nem történik benne (se kiállitások, se mozi, se szinház :'( )

Inkább szabadtéri programra gondoltam, mert ilyen főzés,sütés nem nagy meglepi,azt egyebként is szoktam.

2012. aug. 28. 17:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok az a romantikázós fajta.. Van a közelben park, tó vagy folyó? Ott egy kis piknikezés, naplementét együtt nézve, kicsit hűvösödésben egymást átölelve hazasétálni..
2012. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is a piknikezést javaslom, de nem naplementekor...hanem inkább este. Én csinosan felöltöznék, vinnék pokrócokat (hiszen ilyenkor már hideg van) felvennék valami szexi, de nem túl kihívó, kényelmesebb ruhát. Vinnék egy üveg behűtött pezsgőt, vagy bort, amit szerettek meg valami "szexisebb" kaját...kaviárt, lazacot, gyümölcsöket. Gyertyát is vinnék... Aztán csillagos ég, pezsgő, kaviár, romantikus és még izgalmas is... nem kell tovább ragozni, én tuti ott tölteném az egész éjszakát.
2012. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!