Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyám? És most mi...

Miért ilyen anyám? És most mi lesz a romantikus vacsival?

Figyelt kérdés

19éves lány vagyok.

Ma át jön barátom szerettem volna meglepni egy romantikus ebéddel vagy vacsival, amit ÉN MAGAM főzök neki.

Azt szerettem volna hogy mire átjön kész legyen a kaja és lent meg tudjk szépen gyertyával teriteni stb.

Erre anyám a konyhába se enged, mondván én ugyse tudok semmitse megfőzni, és hogy az én barátom milyen kényes hogy neki külön kell főzni mert neki nem jó az amit mi eszünk.

Nem fogta fel, hogy pl csinálhatnánk milánóit abból mindenki eszik, csak én akarom megfőzni hogy elmondhassam barátomnak h ezt direkt NEKI FŐZTEM. Erre anyám elkezd velem orditani , hogy én ugyan nem főzök semmit, mert nem meri rám bízni, és nemérti miért akarunk külön zabálni (hogy ő idézzem) mert mit különcködünk.

MOST EZEN MIT NEM LEHET FELFOGNI?


Direkt szoltam barátomnak h délután jöjjön, hogy addigra csinálok vmi finomat, erre tessék...nemsokára ideér kaja nincs, mert ami lesz azt se én főztem, akkor meg mi értelme a romantikázásnak ha anyám főz meg ugyis kezel mint egy nyomit.

Az már a másik fele,hogy eddig pl anyám azzal is nyaggatott, h legyen meg a jogsim most h megvan kb megaláz mások előtt h "hát jövök vele, egyedül nem vezethet, nem engedem, mert szarul megy neki"-tökre leéget, ha olyan szar lennék nemis kaptam vna jogsit.

Szóval befuccsolt a mai romantikus vacsi, kedveskedni akartam barátomnak, mert rég voltunk így együtt, meg mostanság ő többet is tett értünk. Szóval átjön de... minek, mert még egy kaját se főzhetek én magam a saját pasimnak mert anyám szerint egy nyomorék vagyok akire semmit sem lehet rábizni.

MOST MI LEGYEN? ÉS ne irjátok h de jó a kaja amit anyám főzött, ja jó... de én magam akartam h barátom érezze h miatta főztem nem pedig szokásosan anyám kosztját eszi. 5LET????


2012. máj. 29. 12:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem érdekel a kaja ebben a kérdésben: Anyád uralkodik az életed felett. A válasz? 19 éves vagy és felnőtt nő. Keress melót és költözz el és akkor azt ehetsz, fózhetsz, ami neked tetszik. Amíg otthon maradsz, ez lesz. Most a kajával, holnap a mosással, holnapután az időbeosztásoddal. Tapasztalat! Fuss, míg bírsz! L28
2012. máj. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
21%

Ne hét közben próbálj romantikázni a barátoddal, hanem mondjuk hétvégén, amikor anyukád nincs otthon.

Esetleg te vegyél meg minden hozzávalót a kajához, így mondhatod anyukádnak, hogy ha el is rontanád, akkor se az ő pénze veszik el.


(Off: Baromira zavaró, hogy elhagyod a vesszőket és a mondatok közepén elkezdsz kiabálni. Az "5let"-ről már ne is beszéljünk.)

2012. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

már több mint 12hónapja van jogsim de még a kis közértig se mehetek autóval ami 2(!!!)utcára van... mondván összetöröm a kocsit.


1éve járunk barátommal nem igaz h nem lehet felfogni h akarok egy romantikus k*b*szott ebédet vele 2esben egy kajával amit ÉN FŐZÖK NEKI NEM ANYÁM!

EZ milyen vicces: "nézd gyujtottam neked gyertyát tök romantikus ja anyám főzte a kaját" pfff...tökjó h anyám elb*sz mindent

d.u. viszont lelép 2órára legalább. Ez idő alatt összedobhatnék valamit csak kettőnknek... VÉGRE. gyors fincsi kaja tippek???

2012. máj. 29. 13:02
 4/31 anonim ***** válasza:
Most mondd el a barátodnak őszintén, ami történt.. és egyétek meg anyukád főztjét. És legközelebb keress egy olyan napot a vacsi készítéshez, amikor tudod, hogy az anyukád nincs otthon. Amúgy elég szörnyű... :(
2012. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Osztom az első válaszadó véleményét. Többet nem is írnék, mert nekem mindkét szülőm ilyen volt, szóval ha kiakadok, iderittyentek egy regényt is :S

Tényleg, MENEKÜLJ otthonról, amint lehetőséged lesz rá.

A kapcsolatot lehet tartani, meg szerethetjük az ilyen szülőt, de minél távolabbról, annál jobb.

2012. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

a baj csak az h anyámék mindig itthon vannak:SS

most lettem nemrég munkanélküli ha valamit a saját pénzemből veszek mondja h "majd elfogy a pénzed, igy sincs munkád, nemkell itt felvágni"

2012. máj. 29. 13:03
 7/31 A kérdező kommentje:

erre mondom muternak "akkor süssünk palacsintát, csinálhatnánk olyat hogy megsütjük töltünk bele túrót feltekerjük és tepsibe elrendezve megsütjük" erre ilyet szol "én biztos nem sütök neked palacsintát, nem állok egész nap a gáz mellette" ja amugy mindig én sütöm meg de nem tré.

már elkezdett csinálni 1 pitét mondván a sütit se bizza rám azt zabáljuk amit ő csinál... szoval jól elb*szta a tervem

2012. máj. 29. 13:06
 8/31 anonim ***** válasza:

[link]


Ha megvan hozzá minden alapanyag isteni lehet.

2012. máj. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Ezt így mondd el a barátodnak is, bár szerintem az elmúlt időszak alatt már megismerte anyukád...


Ahogy lehet, költözz el otthonról!

2012. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Spagetitt fél óra alatt össze lehet dobni.csinálj azt.
2012. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!