Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérdezők - adnátok visszajelzé...

Kérdezők - adnátok visszajelzéseket?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdés és annál is több tanácsot olvasok itt. Kérdezők, adnátok visszajelzést mi lett Veletek azóta?

Mit, mikor kérdeztetek?

Milyen válaszokat kaptatok, hasznos volt-e?

Mennyire határozták meg az itt kapott tanácsot a döntéseteket?

Mi lett a végkifejlet?



2012. aug. 28. 17:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Sok mindent sokszor. Most pár napja elég szadista kérdé-válaszokkal találkoztam. Nem a döntéseket, inkább a véleményemet változtatta meg.
2012. aug. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Felpörgetett és leszámítva hogy nagyon félek és nincs kedvem hozzá, úgy gondolom nincs más út. Erről meggyőzött. De ekkor is félek.
2012. aug. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
és kiborít hogy betegnek kezelnek, túlzás
2012. aug. 29. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
az még jobban kiborít, hogynéha úgy is érzem, hogy ez igaz
2012. aug. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ideje aludni
2012. aug. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)


Igen, nekem is nagyon megoszlóak a tapasztalataim. Ha egy konkrét kérdésed van, arra kapsz választ, de ha véleményre vagy kíváncsi, akkor össze-vissza lehúzzák az emberek egymást. Sajnos igen, elég hamar sértegetésbe megy át.


Én leginkább arra lennék kíváncsi, hogy sok nő itt panaszkodja ki magát, milyen borzalmas kapcsolatban él. A többség javasolja, azonnal lépjen. És a többi néma csend. Volt már valaki, akinek az ilyen nagyobb horderejű döntését az itt kapott tanácsok befolyásolták? Vagy maradtak ugyanabban a rossz kapcsolatban és szenvedtek tovább?

2012. aug. 29. 09:05
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem "ellaposodott" a kapcsolatom, megkérdeztem mivel dobhatnám fel.

Rögtön mindenki azt javasolta, hagyjam a fenébe és lépjek tovább.

Természetesen nekem eszem ágában sem volt, és jól tettem.

A párom pihent itthon egy hétig, nem ment dolgozni.

Volt ideje ágyba bújni velem, akár naponta 3x is.

Ez visszahozta a kedvét, elkezdtünk eljárni megint otthonról, ami viszont az én kedvemet is meghozta.

Most megint tökéletes minden, és úgy tűnik így is marad.

Megszerette az esti sétákat :)

2012. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én már annyi kérdést tettem fel,hogy mindenféle válaszokat kaptam,hasznosakat is,hülyeségeket is,trollkodást is,meg mindenféléket.
2012. aug. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!