Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnak akarok valamit...

Barátomnak akarok valamit venni szülinapjára. De nem tudom hogy mit. Pasiknak nehéz. Valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés

2012. aug. 28. 19:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Most mi? Másfél éve vagytok 1ütt? V mi van?

Am akkor maradj a sablonoknál: csoki, spray...stb

2012. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én is csak saját magamból tudok kiindulni, hogy eddig miket vettem neki:

könyvek az érdeklődési körének megfelelően, kedvenc focicsapatos toll illetve kulcstartó, bármilyen focis dolog (nekem ez nem nagy kihívás, mert én is szeretem a focit), boxeralsó, amit textilfestékkel kidekoráltam viccesre, könyvjelző, amit én hímeztem, csináltam gépen egy videót a közös képekből, zenei aláfestéssel, üveg bor felcímkézve.

Még egyéb ötletek: én figyelni szoktam, hogy miket mond. Pl, panaszkodik, hogy nincs egy normális pólója, mert kinőtte azt a pár jót, akkor nézek neki egyet. :)) Vagy emleget egy számítógépes játékot, ami biztos jó lehet, akkor leszedem neki. Tehát ilyesmi.

2012. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A shokk.hu-n jó pólók vannak (iratkozz fel rendelés előtt a hírlevélre, mindig van akció), ez pedig a kedvenc mindenféle mütyürös oldalam, sok mindent vennék innen, ha megtehetném:

[link]

2012. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13. Ezt most én köszönöm meg neked :D Gondoltam megnézem az oldalt amit linkeltél, hátha van valami érdekes. Ha tudnűd mióta keresek ilyen kajás fülbevalókat...... KÖSZÖNÖM
2012. aug. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
hát én egyszer befizettem egy jó kis masszázsra...sokan nem tartják jó ötletnek..de ő örült nagyon neki..
2012. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 ava87 ***** válasza:

Milyen értékben akarsz ajándékot venni? Fiúnak, férfinak szerintem jó ajándék az óra például.

De amúgy tényleg te tudod, mi az, ami érdekli, azzal kapcsolatban lehetne venni valamit. Ha szeret olvasni, akkor könyvet, olyan témában, ami érdekli. Vagy ha a filmek érdeklik, akkor xy kedvencét megvenni díszdobozban, extrákkal, satöbbi.

De vehetsz valami apróságot is, ami valamiért mégis különleges. Például gravírozott kulcstartót, vagy ha dohányzik, akkor különleges öngyújtót, vagy valami ilyesmit.

De így, hogy nem ismerjük, tényleg nehéz tanácsot adni.

2012. aug. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem mi ebben olyan nehéz. 2 szülinap között 1 év telik el. Ha jó a kapcsolat akkor ezalatt rengetegmindent csináltok, sokmindenről beszéltek. Biztos van olyan egy év alatt h azt mondja valamire h ez tök jó v de jó lenne egy ilyen. Én ilyenkor egyből jegyzem a kis agyamba h mi is volt az. Ennyi az egész. Csak oda kell ré figyelni
2012. aug. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Már tudom mit fogok venni neki.:D köszi a komikat.:)
2012. aug. 30. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!